Kreisā mala
Labā mala
LMA Funkcionālā dizaina apakšnozares studenti un pasniedzēji piedalās „Stockholm Furniture & Light Fair”
Latvijas Mākslas akadēmijas Funkcionālā dizaina apakšnozare šogad jau desmito reizi piedalīsies lielākajā Ziemeļvalstu mēbeļu un gaismas ķermeņu mesē „Stockholm Furniture & Light Fair”, kas norisināsies 2018. gada no 6. līdz 10. februārim Stokholmā, Mässvägen 1, 125 80 Älvsjö, Zviedrijā.
Ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu Latvijas Mākslas akadēmija tiek pārstāvēta izstādes jauno dizaineru sadaļā „Greenhouse 2018” stendā ar tēmu „Ageless imagination”. LMA stends veidots ar nodaļas studentu un absolventu Sintijas Loginas, Lāsmas Kondrātes, Toma Mazjāņa, Ievas Pastares, Toma Bapčuka, Rūtas Jumītes, Kristīnes Niedras un Antonio Gandolfo darbiem. Stenda idejas autori ir Funkcionālā dizaina nodaļas 3. kursa studenti pasniedzēju Ervina Pastora, Jāņa Gailīša un katedras vadītājas Maijas Rozenfeldes vadībā. Darbus varēs apskatīt „Greenhouse 2018”  stendā ar numuru: C20:23.

Izstādē studentiem ir iespēja diskutēt un iepazīties ar esošiem un topošiem dizaineriem no Skandināvijas un Baltijas valstīm, kā arī prezentēt savas idejas, uzklausīt citus un dibināt jaunus kontaktus. Piedalīšanās izstādē veicina arī Latvijas dizaina izglītības starptautisku atpazīstamību un konkurētspēju.

Šī gada LMA ekspozīcijas mērķis ir veicināt komunikāciju starp dažādām paaudzēm, kas attīsta un veido radošo domāšanu, un pierāda, ka iztēlei nav vecuma ierobežojuma. Stends veidots kā vieta, kurā caur radītajiem dizaina objektiem dažādas paaudzes savstarpēji komunicējot trenē savu un apkārtējo iztēli.

Informāciju sagatavoja: Līva Upīte
Komentāri