Meklēt

Vēlos studēt

Tuvākie notikumi

Pilnais kalendārs

STARPTAUTISKĀ PROJEKTA “EMERGING LINES” IZSTĀDE BERLĪNĒ

Mākslas telpa “Kunstraum Potsdamer Straße”, Berlīne, Vācija

STARPTAUTISKĀ PROJEKTA “EMERGING LINES” IZSTĀDE BERLĪNĒ

STARPTAUTISKĀ PROJEKTA “EMERGING LINES” IZSTĀDE BERLĪNĒ
26/04/2019 –04/05/2019    
Mākslas telpa “Kunstraum Potsdamer Straße”, Berlīne, Vācija

Par projektu "Emerging Lines”
“Emerging Lines” ir sadarbības projekts mākslā, ko organizē Latvijas Mākslas akadēmija kopā ar Vroclavas Mākslas un dizaina akadēmiju, Parīzes studentu tīklu “Crous de Paris” un Berlīnes studentu tīklu “The studenten WERK BERLIN”. Ar šo projektu, kurā no 2019. līdz 2020. gadam paredzētas četras dažādas izstādes, sadarbības valstis vēlas popularizēt jaunos māksliniekus un viņu radošo darbību, veicinot mākslinieku atpazīstamību un karjeru Eiropā. Divu gadu laikā Parīzē, Berlīnē, Vroclavā un Rīgā notiks četras izstādes, kurās piedalīsies 36 mākslinieki no visām dalībvalstīm. 
Izstāde Berlīnē notiks Gallery Weekend 2019 ietvaros, kas ir viens no nozīmīgākajiem laikmetīgās mākslas notikumiem Vācijā.
Izstādi organizē Berlīnes studentu tīkls “The studenten WERK BERLIN” sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju, Parīzes studentu tīklu “Crous de Paris” un Vroclavas Mākslas un dizaina akadēmiju.
 

LMA MODES SKATE 2019

Ikgadējā Latvijas Mākslas akadēmijas studentu modes skate notiks 23.maijā, vieta tiks atklāta pasākumam tuvojoties.

LATVIJAS MĀKSLAS AKADĒMIJAS DIPLOMDARBU FESTIVĀLS 2019

LATVIJAS MĀKSLAS AKADĒMIJAS DIPLOMDARBU FESTIVĀLS 2019
Bijusī LU Bioloģijas fakultāte, Kronvalda bulvāris 4, Rīga
03/06–21/06
Līdz ar Latvijas Mākslas akadēmijas simtgadi tiek uzsākta jauna tradīcija – vienkopus izstādes formātā apskatāma visu LMA bakalaura un maģistra programmu diplomdarbu skate. Diplomdarbi būs redzami bijušajā LU Bioloģijas fakultātē, kura plašākai auditorijai pazīstama arī kā viena no RIBOCA01 izstāžu vietām. Ideja LMA diplomdarbu festivālam radusies, organizējot Dizaina nodaļas “Dizaina diplomandu dienas”, kurās notika izstāde, radošās darbnīcas, studentu prezentāciju dienas un sadarbības platformu veidošanas pasākumi. 
LMA diplomdarbu festivāls sāksies ar diplomdarbu aizstāvēšanām bakalaura un maģistra programmās, tām sekos dažādi pilotprojekti, kā arī LMA modes skate. 

Alumni stāsti

Kristaps Ancāns

Kristaps Ancāns ir viens no spilgtākajiem jaunajiem latviešu māksliniekiem, kurš līdz šim dzimtenē gan bijis mazāk pazīstams. 2014. gadā viņš absolvējis Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības nodaļu, lai tālāk zināšanas papildinātu slavenajā Sentmārtinas Mākslas un dizaina koledžā (Central Saint Martins College of Art), Londonā.

Lasīt visu

Atbalstītāji

Kontakti


 

Latvijas Mākslas akadēmija


Adrese:
Kalpaka bulvāris 13
, Rīga, LV-1050, Latvija

E-pasts:


Telefons:
+371 67332202

Bankas rekvizīti:
Reģ. Nr. 90000029965
Valsts Kase TRELLV22
LV62TREL9220051000000