Meklēt

Vēlos studēt

Tuvākie notikumi

Pilnais kalendārs

IZSTĀDE: STIKLA MĀKSLAS 60 GADI LATVIJAS MĀKSLAS AKADĒMIJĀ

25. oktobrī Latvijas Mākslas akadēmijas aulā tiks atklāta starptautiska stikla mākslai veltīta konceptuāla izstāde “Stikla mākslas 60 gadi Latvijas Mākslas akadēmijā”, kurā būs apskatāmi Latvijas Mākslas akadēmijas un starptautisko sadarbības partneraugstskolu pasniedzēju un praktizējošo stikla mākslinieku radītie darbi. Izstāde atspoguļo stikla mākslas daudzveidību un bagātību, izmantojot to kā mediju skulpturāliem objektiem un instalācijām. Izstādē apkopoti mākslinieku eksperimenti ar dažādām plaknēm un dimensijām, liekot stiklu galvenā varoņa lomā.

BDO JAUNO MĀKSLINIEKU BALVA 2023. FINĀLISTU DARBU IZSTĀDE

No 2023. gada 9. novembra līdz 2024. gada 25. janvārim Latvijas Mākslas akadēmijas Eksperimentālā mākslas telpā PILOT būs skatāma BDO jauno mākslinieku balvas izstāde.
Šogad izstādes finālistu grupu veido piecas mākslinieces: Marta Viktorija Agruma, Katrīna Ieva, Dzelde Mierkalne, Annemarija Gulbe un Agate Tūna.

Izstādes darba laiks:
2023. gada 9. novembris –  2024. gada 25. janvāris
O., T., C., P., Se. 12:00 – 18:00
PILOT adrese: Riharda Vāgnera iela 3, Rīga
Ieeja bez maksas

ATVĒRTĀS SKATES

Kalpaka bulvāris 13, Rīga

ATVĒRTĀS SKATES

No 8. līdz 21. decembrim Latvijas Mākslas akadēmijā notiks rudens semestra skates. Plašā pasākuma programma piedāvā iespēju divu nedēļu laikā, divās akadēmijas ēkās aplūkot jaunākos studiju rezultātus mākslā un dizainā. Uz skatēm  aicināti visi interesenti un jo sevišķi jaunieši, kuri nākotnē vēlas studēt Latvijas Mākslas akadēmijā.
Skates ir iespējams apmeklēt bez reģistrācijas un bez maksas, savukārt, tie kuri vēlas tikties ar apakšnozaru pārstāvjiem, aicinām pieteikties uz e-pastu: , piesakot datumu un apakšnozari atbilstoši atvērto skašu programmai ŠEIT.

Atbalstītāji

Kontakti

Latvijas Mākslas akadēmija
Kalpaka bulvāris 13, Rīga,
Latvija, LV-1050
 

Tel.: +371 67332202
E-pasts: