Meklēt

Vēlos studēt

Tuvākie notikumi

Pilnais kalendārs

IZSTĀDE: KONCENTRISKIE VIĻŅI

Adatu fabrika, Kalpaka iela 4, Kuldīga

IZSTĀDE: KONCENTRISKIE VIĻŅI

Ar plašu Latvijas Mākslas akadēmijas profesionālās doktora studiju programmas studentu un pasniedzēju darbu izstādi durvis apmeklētājiem ver atjaunotās Adatu Fabrika telpas Kuldīgā.

Izstādē piedalās, studenti: Elīna Brese, Veronika Frolova, Edmunds Jansons, Rasa Jansone, Laima Jurča, Vineta Kreigere, Ūna Laukmane, Agnese Narņicka, Egons Peršēvics, Anna Pommere, Ansis Rozentāls, Sandra Strēle, Atis Šnēvelis, Laura Veļa, Linda Vilka, Mārtiņš Zutis. Pasniedzēji: Prof. Barbara Ābele, Prof. Aigars Bikše, Prof. Andris Vītoliņš, Prof. Ph.D Kristaps Zariņš, Prof. Mārtiņš Kalsers, Prof. Aleksejs Naumovs Prof. Juris Petraškevičs un Asoc. prof. Ph.D Jaceks Kolasinskis.

Izstādes darba laiks:
1.jūlijs – 28.septembris, 2022
No trešdienas līdz svētdienai, no pl.12.00 līdz 18.00
No 29.08. līdz 02.09.2022 izstāde būs slēgta.

Izstādes darba laiks septembrī:
8.,9.,12.,19.,20.,21.,26.,27.,28.
no pl.10.00 līdz 16.00
Kalpaka iela 4, Kuldīga

IZSTĀDE: PADIJS HĀRTLIJS | DZĪVĪBAS CENA

Britu mākslinieka Padija Hārtlija izstāde Dzīvības cena (The Cost of Life) atvērta apmeklētājiem Latvijas Mākslas akadēmijā no 19. augusta līdz 29. septembrim. Izstāde uz Rīgu atceļojusi no Bāzeles, un tā radīta, atzīmējot Šveices farmācijas uzņēmuma 125  gadu jubileju. Mākslinieka darbi tverami kā komentārs gan par medicīnas sasniegumiem cilvēces progresam, gan par reizēm pretrunīgajām šo sasniegumu sekām. Hārtlijam allaž piemitis pacientcentrēts skats – viņu interesē slimnieka sajūtas par savu ķermeni slimības laikā. Izstādītajos darbos mākslinieks tvēris saikni starp dzīvību un nāvi, veselību un slimību, kontroli un bezpalīdzību, ko sarunās 25 gadu garumā viņam aprakstījuši gan slimnieki, gan ārsti.

Izstādes darba laiks:

LMA aula
19. augusts – 29. septembris, 2022
P., O., T., C., P. 10:00 – 18:00
Pārtraukums: 14:30 – 15:00
Bezmaksas ieeja 

Skatīt kartē

IZSTĀDE: "QUALIA"

Riharda Vāgnera iela 3, Rīga

IZSTĀDE: "QUALIA"

Izstāde "Qualia" ir eksperimentāla projekta rezultāts, ko vadīja viesprofesors Marks Halsons no Centrālās Senmartina Mākslas un dizaina koledžas (Londonas Mākslas Universitāte). Tajā piedalās septiņi Latvijas Mākslas akadēmijas bakalaura un maģistra programmu studenti. Projekts ir pakāpeniski attīstījies vairāku attālināto un klātienes meistarklašu laikā, koncentrējoties uz starpdisciplinārā sadarbībā balstītu izstāžu veidošanas praksi, eksperimentiem dažādos mākslas medijos un spekulatīvu pieeju tematiskajiem jautājumiem.

Izstādē piedalās: Elīne Buka, Elīza Damberga, Katerina Geiduka, Velta Esmeralda Kalnozola Kalsere, Elza Lapiņa, Santa Paula un Anna Vilāne. Projekta kurators: Londonas Centrālās Sentmārtina Mākslas un dizaina koledžas pasniedzējs Marks Halsons. 

Izstādes darba laiks:
23. septembris – 17. novembris, 2022
O., T., C., P., Se. 12:00 – 18:00
LMA eksperimentālā mākslas telpa „Pilot”
Vāgnera iela 3, Rīga
Ieeja bezmaksas

Atbalstītāji

Kontakti

Latvijas Mākslas akadēmija

O.Kalpaka bulvāris 13
, Rīga,
LV-1050, Latvija
Tel.: +371 67332202