Meklēt
Izvēlne

24. AUGUSTĀ IZSTĀŽU CIKLA “IKNEDĒĻAS ATKLĀJUMS” IETVAROS TIKS ATKLĀTA JĀŅA KRAUKĻA IZSTĀDE “KRĀJUMI”

24. augustā kultūras vietā Tu Jau Zini Kur Tallinas ielas kvartālā tiks atklāta jaunā mākslinieka Jāņa Kraukļa izstāde “Krājumi“, kas nedēļu būs skatāma cikla “Iknedēļas atklājums” ietvaros. Izmantojot pārstrādi kā jaundarba radīšanas metodi, Krauklis šajā projektā atskatīsies uz jau iepriekš radīto darbu kopumu. Izstādot savu darbu “kolekciju” – fragmentus no instalācijām, objektiem, izdrukām u. c. mākslas darbiem – mākslinieks atbildēs uz pašlaik tik aktuālo un svarīgo jautājumu: “Ko tu ar to visu dari, pēc izstādes noslēguma?”

Jānis Krauklis (1993) 2019. gadā absolvējis Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļu. Studiju gados papildinājis zināšanas Roterdamā, Vilema de Kūninga akadēmijā un Karaliskajā Antverpenes akadēmijā. Krauklis ir viens no četriem mākslinieku grupas “3/8” dibinātājiem.

2017. gadā kļuva par vienu no Ināras Teterevas stipendiātiem mākslā, bet 2019. gadā par Open Kim? Call 2020 laureātu, kas 2020. gadā ļāva sarīkot pirmo personālizstādi laikmetīgās mākslas centrā Kim?. Kopš 2014. gada Jānis Krauklis ir izstādījis savus darbus grupu izstādēs, tostarp arī “Black Market” laikmetīgās mākslas centrā Kim?, “NNN” un “Piezīmes par pašsaprotamām lietām” Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā, “Sistēmas” Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, kā arī “Private/Public” Gallerie Mitte Brēmenē, u.c.

Mākslinieka daiļradei iespējams sekot šeit LINKS.

Jāņa Kraukļa ekspozīcijas atklāšana: 24. augustā, plkst. 19:00

Pasākumu organizē kultūrvieta Tu Jau Zini Kur,
Uldis Trapencieris, Rūdolfs Štamers un Auguste Petre.