Meklēt
Izvēlne

Aicina iesniegt mākslas darbus izstādīšanai Labdarības maratonā

Līdz 2014. gada 30. oktobrim ir iespēja iesniegt mākslas darbus pasākumam „Labdarības maratons”, kura ietvaros tiek vākti ziedojumi psiholoģiskā atbalsta centram „Mārtiņa Fonds”.

Labdarības maratons aizsākās 2007. gadā Vēstures un Kuģniecības muzeja Kolonnu zālē, Latvijā. Kopš šīs vasaras divi Labdarības maratona koncerti „pārkāpa” Latvijas robežas un norisinājās arī Londonā, Lielbritānijā. Pasākumu ideja un mērķis ir ziedot naudu psiholoģiskā atbalsta centram „Mārtiņa Fonds”.

Šī gada nogalē tiks organizēts radošs un augstas kvalitātes muzikāls izpildījums skatītājiem Rīgā un iespējams arī citviet Latvijā. Pasākumā paralēli tiek izstādīti tēlotājas mākslas gara darbi.

Aicinām māksliniekus iesniegt savus mākslas darbus Labdarības maratonam, lūdzot pievērst uzmanību darbu kvalitatīvam saturam / radošumam un sekojošām tēmām: prieks, labestība, miers, skaistums, noslēpumainība un arī latviskuma gars, kas ir viens no mūziķu vadmotīviem. Varbūt Tev pašam ir sava labestības interpretācija, ko neesam pieminējuši? Ar prieku izskatīsim!

Darbu fotogrāfiju iesniegšana līdz 30. oktobrim, sūtot tos uz maratons.maksla(abols)gmail.com">.