Meklēt
Izvēlne

Aicina pieteikties mākslas balvai Henkel Art.Award

Jau vienpadsmito gadu pēc kārtas Henkel Centrālā un Austrumeiropā (Henkel CAE) izsludina pieteikšanos mākslinieku balvai Henkel Art.Award. konkursā, kas tiek veidots sadarbībā ar aģentūru KulturKontakt Austria un laikmetīgās mākslas muzejs MUMOK Vīnē.

Papildus 7000 eiro naudas balvai un izstādei mākslinieka dzimtenē, uzvarētājam būs iespēja sadarboties ar MUMOK - veidot savu mākslas darbu personālizstādi un iekļūt izstāžu katalogā. Pagājušā gada konkursa finālā iekļuva arī latviešu mākslinieks Krišs Salmanis.

Henkel Art.Award. nav definētas konkrētas tēmas, un balva konkursā tiks piešķirta neatkārtojamākajam un radošākajam mākslas darbam, ko radījis Centrāleiropas un Austrumeiropas mākslinieks tādās nozarēs kā glezniecība, zīmēšana, fotomāksla, video un instalācijas. Uzvarētājs tiks izvēlēts vairāku kārtu atlases procesā. Vispirms darbus līdz 2011. gada jūnija beigām izvērtēs vietējā žūrija, kas atlasīs vienu mākslinieku no Baltijas, kura darbi tiks sūtīti uz Vīni. Tālāk 2011. gada vasarā starptautiskā žūrija izvērtēs darbus un izvēlēsies 5 finālistus, kuri tiks aicināti uz Henkel Art.Award. Gala 2011 pasākumu.

Lai piedalītos konkursā, jāiesniedz sekojoši materiāli:
- Mākslinieka CV un mākslinieciskās karjeras apraksts angļu vai vācu valodā.
- Vecuma ierobežojums: 40 gadi (mākslinieks nedrīkst būt sasniedzis 40 gadu vecumu Henkel Art.Award. Gala pasākumā Austrijā, kas norisināsies 2011. gada novembrī).
- 5-10 mākslas darbu reprodukcijas: Ne oriģinālus!
- Mākslas darbi glezniecībā, zīmēšanā un fotomākslā jāiesniedz foto formātā, mapē un/vai katalogā (Izmērs: maksimums A3). Slaidi, CD un DVD netiks pieņemti.
- Mākslas darbi video un instalācijās jāiesniedz, izmantojiet video DVD. (Maksimālais ilgums: 10 minūtes)
- Visiem mākslas darbiem jābūt radītiem pēc 2009. gada.

Visi konkursa materiāli jāiesniedz līdz 2012. gada 25. maijam (pasta zīmoga datums), sūtot uz pasta adresi Henkel Balti OÜ, Sõbra 56 B, 51013, Tartu, Estonia.

Vairāk informācijas:
www.artaward.henkel-cee.com
www.facebook.com/HenkelArtAward

Par Henkel:
Henkel ir 1876. gadā dibināta globāla kompānija, kas darbojas trīs jomās - sadzīves ķīmijas, kosmētikas un saistvielu ražošanā. Henkel ir tirgus līderis gan patērētāju, gan rūpnieciskās produkcijas segmentā ar tādiem plaši pazīstamiem zīmoliem kā Persil, Schwarzkopf un Loctite. Henkelkopējais darbinieku skaits ir vairāk nekā 50 000, pārdošanas apjomi 13 573 miljoni EUR un darbības ieņēmumi - 1 364 miljoni EUR 2009. finanšu gadā. Henkel ir viens no Fortune 500 uzņēmumiem.
Oficiālie Henkel pārstāvji Latvijā ir Henkel Latvia SIA.

Papildu informācija:
Herdis Olnaru
Henkel Balti OÜ
Tel.: +372 7 305 806
E-pasts: herdis.olmaru(abols)henkel.com">