Meklēt
Izvēlne

Aicinājums Mākslas akadēmijas studentiem un pasniedzējiem pieteikt darbus "Pagalma svētku" tirdziņam

Pavasara plaukumā Rīgas centrā dzims jauns, unikāls pasākums. Trīs mākslas augstskolas – Latvijas Mākslas akadēmija, Latvijas Kultūras akadēmija un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija – ar saviem draugiem sanāks kopā, lai svinētu radošumu. Pasākuma ietvaros tiek rīkots tirdziņš, kurā katrs LMA students un pasniedzējs ir laipni aicināts iesniegt savus darbus. Lai reģistrētu savu dalību, Jums ir jāaizpilda pieteikuma anketa un līdz 2013. gada 22. maijam jānosūta tā uz e-pastu lma.projekts(abols)gmail.com">.

Ceturtdien, 23. maijā, darbi un izdrukātas pieteikuma anketas jāiesniedz pagaLMA organizatoriem Latvijas Mākslas akadēmijas 25. telpā (2. stāvā) no plkst. 11.00 - 18.00.

Tā kā pasākums noris tikai vienu dienu, darbu skaits ir ierobežots – katrs interesents var iesniegt līdz piecām vienībām. Īpašas priekšrocības ir darbnīcu vadītājiem – iesniedzamo darbu skaits ir bez ierobežojuma.

Tirdziņa mērķis ir parādīt, ar ko Latvijas Mākslas akadēmija var lepoties, tāpēc pirms darbu iesniegšanas aicinām veikt labāko darbu atlasi.

Tirdziņš apmeklētājiem būs pieejams 25. maijā no 12.00 – 18.00, Latvijas Mākslas akadēmijas 2. stāvā. Plašāk par „Pagalma svētkiem” var lasīt šeit (klikšķināt te).

Lejupielādējama pieteikuma anketa (Word dokuments):