Meklēt
Izvēlne

"Film Art Action Party" izsludina pieteikšanos

„Film Art Action Party” ir ideju festivāls, kas jau trešo gadu pulcē radošus jauniešus no kultūras un radošo nozaru augstskolām. Nedēļas laikā kino pilsētā „Cinevilla” 30 jaunieši, kas sadalīti jauktās grupās, veic uzdevumu, ko uzdod konkrētā gada festivāla atbalstītājs. Pagājušajā gadā festivālu atbalstīja „Latvijas Valsts meži” un uzdeva atrisināt problēmsituāciju – mītu, ka mežus cirst ir slikti, izskaidrojot sabiedrībai, ka mežs ir atjaunojams resurss un par to ir jārūpējas tīrot.

Visas nedēļas garumā dalībnieki strādā pie uzdevuma zīmējot, filmējoties un filmējot, veidojot vides dizaina instalācijas, paralēli tam notiek lekcijas un meistarklases pie latviešu un ārvalstu nozares profesionāļiem, bet savu brīvo laiku dalībnieki pavada izklaidējoties ar mūzikas grupām, sportojot un skatoties labākās latviešu filmas.

Pagājušajā gadā lekcijas un meistarklases vadīja: „Kolka Cool” režisors Juris Poškus, kino producents Andrejs Ēķis, mākslas zinātniece Sarmīte Sīle, seriāla „Interni” veidotājs Maksims Pežemskis (Krievija), foto mākslinieks Vinčenco Onembo (Vincenzo Onnembo, Itālija) u. c.

Dalībnieku paveikto darbu nedēļas garumā vērtē nozares profesionāļi un skatītāji festivāla noslēguma dienā, kad ikviens ir aicināts apmeklēt un iepazīties ar visu nedēļas laikā notikušo ideju festivālā.

Otrajā ideju festivālā piedalījās studenti un skolēni no radošo nozaru studiju programmām, kā arī kreatīvi domājoši jaunieši no citām Latvijas augstskolām un profesionālajām vidējās izglītības mācību iestādēm. Dalībnieku pārstāvētās augstskolas un vidusskolas: RISEBA, LKA LKK, J. Rozentāla Rīgas mākslas vidusskola, RTU, Rīgas Stradiņa Universitāte u. c.

Šogad, festivāls notiks no 2014. gada 27. jūnija līdz 4. jūlijam kino pilsētā „Cinevilla”. Lai pieteiktos dalībai ideju festivālā, jāaizpilda pieteikuma anketa, kuru var atrast filmartactionparty.com.

Pieteikšanās līdz 2014. gada 20. aprīlim.

Jebkuru jautājumu var uzdot, zvanot uz mob. tel. +371 26318346 vai rakstot: production(abols)filmparty.lv">.