Meklēt
Izvēlne

"Rīgas Laika" festivāls aicina pieteikties brīvprātīgos

„Rīgas Laika” festivāls aicina pieteikties brīvprātīgos, kuri vēlas piedalīties festivāla rīkošanā no 2013. gada 1. – 10. novembrim.

Šī gada novembrī būs 20 gadi, kopš iznāk žurnāls „Rīgas Laiks”. Atzīmējot šo notikumu, no 5. līdz 9. novembrim tiek rīkots festivāls, kura laikā notiks izstādes, koncerti, teātra izrādes, filmas, tikšanās ar žurnāla autoriem un veidotājiem, intelektuālās diskusijas.

Pieteikšanās līdz 15. oktobrim, rakstot uz adresi festivals(abols)rigaslaiks.lv"> ar norādi „brīvprātīgais”, pielikumā pievienojot savu CV un norādot vēlamo darbības jomu un iespējamo darba laiku (iespējamos datumus un dienas laikus atbilstoši norādītajām vajadzībām).

Brīvprātīgie var pieteikties šādiem darbiem:
Festivāla ārvalstu viesu pavadoņi
Ārvalstu viesu pavadoņi sagaida un pavada festivāla viesus, palīdz viņiem orientēties pilsētā, sniedz nepieciešamo informāciju un pavada viesus uz viesnīcu un festivāla norises vietām. Viens pavadonis ir atbildīgs par vienu viesi vai nelielu viesu grupu. Pavadoņiem jāspēj orientēties pilsētā un jābūt pēc iespējas interesantiem sarunu biedriem.

Nepieciešamas svešvalodu – angļu, krievu un/vai franču – zināšanas.

Darba ilgums: 2 līdz 5 dienas laikā starp 1. un 10. novembri.

Koncertu un citu pasākumu palīgi
Koncertu un citu pasākumu palīgi ir atbildīgi par organizatoriskām un tehniskām lietām pirms pasākuma un pasākuma laikā. Asistentu pienākumos ir, piemēram, sagatavot pasākuma telpas, palīdzēt māksliniekiem, sagaidīt apmeklētājus un sniegt viņiem nepieciešamo informāciju.

Darba ilgums: viens pasākums vai vairāki pasākumi pēc izvēles laikā no 5. līdz 9. novembrim.

Organizatoru asistenti
Asistenti piedalās festivāla sagatavošanas darbos un pasākumu norises laikā, piemēram, atjauno festivāla mājas lapas saturu, palīdz ar tehniskām lietām organizatoriem, darbojas festivāla koordinācijas birojā.

Darba ilgums: 1 līdz 5 dienas laikā no 28. oktobra līdz 1. novembrim (dienā – apmēram 4 stundas), 6 dienas laikā no 4. līdz 9. novembrim (katru dienu – apmēram 8 stundas).

Nepieciešamas svešvalodu (angļu un krievu) zināšanas, spēja neapmulst visdažādākajās situācijās.

Festivāla brīvprātīgie kā pateicību par ieguldījumu festivāla norisē saņems žurnāla „Rīgas Laiks” (vai „Rīgas Laiks (русское издание)”) 2014. gada abonementu.