Meklēt
Izvēlne

”ĒDAM KRĀSAINI, DZĪVOJAM ZAĻI” - Radošs konkurss studentiem

Vairumam jauniešu studiju laikā attīstās neveselīgi ēšanas paradumi, kas rada dažādas veselības problēmas nākotnē. Laika un finansu resursu trūkuma dēļ studentiem saistošs ir ātrās ēdināšanas uzņēmumu piedāvājums un to veiktie reklāmas pasākumi. Jauniešiem parasti studiju laikā izveidojas visspēcīgākā pieķeršanās noteiktām produktu grupām, un tā saglabājas visas dzīves garumā.

Svaigu augļu un ogu patērēšana uzturā var būt aizstājējs neveselīgai pārtikai. Ar mērķi pievērst uzmanību šiem jautājumiem, Latvijas Augļkopju asociācija rīko konkursu studentiem " ēdam krāsaini, dzīvojam zaļi", kas norisināsies no 23. novembra līdz 18. decembrim.
Konkursā aicināts piedalīties ikviens Latvijas augstskolas students, iesūtot tematam atbilstošus radošos darbus - foto, aprakstus, esejas, plakātus un citus oriģināldarbus, kas vērstu uzmanību uz uztura lietošanas ieradumiem sabiedrībā, kā arī mudinātu iekļaut savā uzturā vairāk ogu un augļu. Konkursā tiks vērtēta darba kvalitāte un atbilstība tematam, kā arī idejas oriģinalitāte.

Piedaloties šajā konkursā, studentiem būs iespēja ne tikai parādīt savus talantus saskatīt būtiskas tendences studentu dzīvesveidā, bet arī iegūt vērtīgas balvas veselības stiprināšanai.

Aicinām publicēt darbus līdz 15. decembrim portālā www.tavavieta.lv. Iesūtot tos, lūdzam norādīt kontaktinformāciju - vārdu, uzvārdu, adresi un tālruņa numuru.