Meklēt
Izvēlne

Annas Rasmus personālizstāde "Kolorīts"

Ceturtdien, 2013. gada 26. septembrī plkst. 19.00, Radošo darbu galerijas izstāžu telpā tiks atklāta jaunās mākslinieces Annas Rasmus personālizstāde „Kolorīts”. Izstāde būs apskatāma līdz š.g. 27. oktobrim.

Anna Rasmus ir Latvijas Mākslas akadēmijas Tēlniecības apakšnozares 3. kursa studente. 2012. gadā māksliniece piedalījusies grupu izstādē „PĀRTĪHĀRD” klubā „G4” Rīgā, kā arī izstādē „Tēlniecība 2012” Sv. Pētera baznīcā Rīgā.

Izstādei „Kolorīts” tēlniecības darbi tika veidoti, par pamatu ņemot personāžus no Rīgas Centrāltirgus. Darbos tiek parādīta mākslinieces interese par portretu. Tēli ir atrauti no realitātes, bet vienlaikus tai tuvi – tie ir personāži, kas nav sastopami mākslinieces ikdienā, bet tajā pašā laikā eksistē un bez viņiem nav iedomājama konkrēta vide – Centrāltirgus. Katra no šīm personām ir interesanta un kolorīta, un izstādes nosaukums „Kolorīts” aizgūts nevis no tā, ka katrs darbs ir savā krāsā, bet no tā, kā krāsa atspoguļo personības īpatnības un raksturu, papildinot tēlu portretus. Naivajos un bērnišķīgajos sejas vaibstos, kas veidoti bērnu grāmatu un multfilmu ietekmē, slēpjas katras personas raksturojošās īpašības.

Darbi ir karikatūras trīs dimensiju formātā, un tajos redzamie tēli ir naivi un mīļi. Katram no viņiem ir savs stāsts un dzīve, kas izveidojusi viņus par to, kas viņi ir. Katrs ar saviem sapņiem, cerībām un rūpēm.

Izstādes kuratore: Agnese Pundiņa.

Darba laiks:
Pirmdien – piektdien: 10.00 – 19.00
Sestdien: 11.00 – 15.00
Svētdien: slēgts

Radošo darbu galerija
Artilērijas iela 9, Rīga
www.rdg.lv