Meklēt
Izvēlne

CAR-TOON RALLIJS

RĪGAS SVĒTKOS ATKAL NOTIKS CAR-TOON RALLIJS!
FANTASTISKA IESPĒJA PARĀDĪT SEVI 11. NOVEMBRA KRASTMALĀ VISĀ SAVĀ RADOŠAJĀ KRĀŠŅUMĀ! UN KAS ZINA - VARBŪT PAT ŠĪ IR LIELĀ IESPĒJA CEĻĀ UZ AUTODIZAINU KĀ TĀLĀKĀS DARBĪBAS NOZARI?

2009. gada 22. augstā Rīgas pilsētas svētku ietvaros jau piekto reizi notiks dullākais, jautrākais un kreatīvākais pasākums Riga Car-Toon Rally.

Biedrība "Sporta attīstības centrs" sadarbībā ar Rīgas Domes Kultūras departamentu aicina Latvijas māksliniekus piedalīties, piedāvājot ekskluzīvu iespēju, kļūt par ekspertu-konsultanu uzņēmumiem un bērnu namiem īstā kartonkarta dizaina radīšanā. Dalība šajā pasākumā ir unikāla iespēja piedalīties kājminamo braucamrīku šovā, kas ir kļuvis par neatņemamu Rīgas pilsētas svētku sastāvdaļu.

Pasākums iecerēts ar mērķi popularizēt veselīgu dzīves veidu un sekmēt sporta attīstību, pulcināt un saliedēt Latvijas uzņēmējus, uzlabot viņu veselību, veicināt, gan organizāciju, gan indivīdu, savstarpējo iepazīšanos un sadarbību, ļaut cilvēkiem justies jaunākiem, veselīgākiem un optimistiskākiem, dodot viņiem iespēju būt māksliniekiem un sportot, atpūsties un baudīt svētkus kā vienatnē, tā ģimenes un draugu lokā.

Kļūstiet par Rīgas svētku sastāvdaļu! Parādiet, ka šajā grūtajā laikā jūs esiet aktīvs un variet priecāties paši un priecēt citus! Sarīkojiet svētkus sev un citiem Jums apkārt! Balvas labākajiem garantētas! Piedalieties paši un informējiet par to savus draugus.

Sīkāka informācija par pasākumu www.sacensibas.lv.

Ar cieņu,
Biedrības "Sporta attīstības centrs"
Pasākumu menedžere
Ieva Erele

 


Biedrība "Sporta attīstības centrs", reģ. Nr. LV50008065651
AS "SEB Latvijas Unibanka", kods UNLALV2X, konts: LV29UNLA0050001223111

Kr.Barona iela 108/1-12, Rīga, LV-1001, tālr. +371 724488, fakss: +371 7274487
www.SACensibas.lv,