Meklēt
Izvēlne

Erasmus fotokonkurss

Turpinot populārās studentu apmaiņas programmas Erasmus 25. gadadienas atzīmēšanu Latvijā, studenti aicināti piedalīties fotokonkursā “Iepazīsti stendu „Erasmus vēstnieki” un laimēt ieejas karti uz Baltijā lielāko studentu festivālu „STUDENTU PARADĪZE.”” Fotogrāfijas jāiesūta līdz 2012. gada 18. septembrim.

Lai iegūtu ieejas karti uz festivālu „STUDENTU PARADĪZE” vai Eiropas Savienības mājas dāvanu komplektu, dodies uz Eiropas Savienības māju Aspazijas bulvārī 28, nofotografējies pie stenda „Erasmus vēstnieki”. Fotogrāfiju (izmērs līdz 8MB, formāts – JPG) kopā ar aicinājumu, kāpēc studentiem būtu jāpiedalās Erasmus programmā, līdz 18. septembrim nosūti uz e-pastu: Erasmus25(abols)viaa.gov.lv"> vai augšupielādē uz sociālā tīkla profila sienas (klikšķināt šeit). Pavadvēstulē norādi vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un telefonu.

19. septembrī no visiem iesūtītajiem darbiem tiks izlozēti 10 ieejas karšu īpašnieki uz festivālu „STUDENTU PARADĪZE” un trīs Eiropas Savienības mājas dāvanu komplektu ieguvēji.

Piedalies konkursā un apmeklē lielāko studentu festivālu Baltijā!

Papildu informācija:
Astra Šēnberga
„Eko Media” vecākā projektu vadītāja
Tālr.: +371 29490132
E-pasts: astra(abols)ekomedia.lv">