Meklēt
Izvēlne

ESI STUDENTU INOVĀCIJU PROGRAMMA AICINA UZ VEBINĀRU PAR LATVIJAS JAUNUZŅĒMUMU EKOSISTĒMU

15. septembrī, plkst. 17:00 Rīgas Ekonomikas augstskolas studentu inovāciju programma aicina piedalīties tiešsaites vebinārā par Latvijas jaunuzņēmumu ekosistēmu, kuru vadīs Latvijas Jaunuzņēmumu asociācijas (Startin.LV) izpilddirektore Olga Barreto Goncalves.

Latvijas Startup asociācija “Startin.LV” ir bezpeļņas nevalstiska organizācija, kas izveidota 2016. gadā, lai saliedētu Latvijas jaunuzņēmumu balsis, attīstītu kopienu un veicinātu savstarpēju sapratni jaunuzņēmēju vidē. Līdz šim Startin.LV ir attīstījusies kā viena no vadošajām Latvijas jaunuzņēmumu ekosistēmu attīstības organizācijām, kurā ir vairāk nekā 100 biedru, kuru vieno kopīgs mērķis – ekonomiskā izaugsme caur inovācijām un sadarbību.

Vebināra laikā Olga aptvers Latvijas jaunuzņēmumu ekosistēmas struktūru, tās dalībniekus, funkcijas, atbalsta mehānismus un jebko, kas saistīts ar jaunuzņēmumu vidi Latvijā.

ESI programmu kopīgi īsteno vairāki izglītības un rūpniecības pārstāvji – Stokholmas Ekonomikas augstskola Rīgā, Latvijas Mākslas akadēmija, Rīgas Juridiskā augstskola, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, konsultāciju uzņēmums Civitta Latvija un nozares partneri (Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija, Zero Waste Latvia, Techhub, Cietvielu fizikas institūts, Latvijas Universitāte, Rēzeknes Biznesa asociācija,  Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija).

Pasākums notiks angļu valodā.
Reģistrēties pasākumam izmantojot šo saiti: https://tinyurl.com/4pt8ry3k

Saziņai e-pasts: .

Programmu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds, Printify, SEB un RIMI. Projekta numurs: 1.1.1.3/21/A/008.a.