Meklēt
Izvēlne

Esplanādē filma un diskusija par Latvijas ekspozīciju Venēcijas arhitektūras biennālē

Nodibinājuma „Rīga 2014” veidotā radoši informatīvā telpa „Esplanāde 2014”, kas atrodas Mākslas akadēmijas kaimiņos Esplanādes parkā, 2012. gada 29. augustā plkst. 16:00 aicina visus interesentus noskatīties videofilmu par to, kā tiek atklāta Latvijas ekspozīcija Venēcijas 13. Starptautiskajā arhitektūras biennālē.

Biennālē ar ekspozīciju „Iekšējā brīvība. Rīgas iela Venēcijā” Latviju pārstāv „Other Side Studio” – jaunie dizaineri un topošie arhitekti.

Filma tiek demonstrēta cikla „Pilsētas sarunas” ietvaros un tajā varēs sekot līdzi gan Latvijas ekspozīcijas atklāšanai, gan vērot, kā ekspozīcija ierakstās Venēcijas arhitektūras biennāles noskaņā un kontekstā. Šis visnotaļ būtiskais notikums kalpojis par pamatu, lai pēc videofilmas noskatīšanās vakars Esplanādē turpinātos ar sarunu par tendencēm un idejām, par to, kā šīs idejas dzīvo Rīgā. Visi interesenti laipni gaidīti noskatīties filmu un piedalīties diskusijā!

Diskusijas „Esplanādē 2014” notiks katru trešdienas pēcpusdienu. Tām var sekot klātienē Esplanādes radoši informatīvajā telpā un tiešraidē Latvijas Televīzijas interneta portālā www.ltv.lv. Diskusijas ieraksti saglabāsies un būs pieejami Latvijas Televīzijas mājaslapā.

Diskusijas notiek Eiropas kultūras galvaspilsētas radoši informatīvajā telpā „Esplanāde 2014”, kas ir atvērta katru dienu un darbosies līdz š.g. 20. septembrim. Eiropas kultūras galvaspilsētas gada rīkotāji to izveidojuši kā brīvi pieejamu telpu, kurā darbojas informācijas centrs un notiek kultūras pasākumi. Telpa ir atvērta neformālām tikšanās un sarunām pilsētas centrā, pieejams bezvadu internets un brīvpieejas datori.