Meklēt
Izvēlne

FIP jaunais griezums

Tirdzniecības centrs „Domina" jaunajiem, talantīgajiem modes māksliniekiem un stilistiem izsludina konkursu „FIP jaunais griezums: otrreizējas izmantošanas mode".

Mūsdienās zaļās revolūcijas tematika un vides aizsardzība kļūst aizvien populārāka, - tas ir kā sava veida mūsdienu dzīves standarts, kuram seko miljoniem cilvēku visā pasaulē. Mēs nododam otrreizējai pārstrādei papīru, stiklu un citas sadzīvē izmantojamas lietas, bet kāpēc gan to nedarīt ar vairs nenēsājamiem apģērbu gabaliem? Atbilde ir pavisam vienkārša - sāc domāt „zaļāk", piedalies, un viss notiksies!

Tirdzniecības centrs „Domina" jaunajiem, talantīgajiem modes māksliniekiem un stilistiem izsludina konkursu „FIP jaunais griezums: otrreizējas izmantošanas mode". Tā būtība - pazīstamu apģērbu komerczīmolu bojātās un nerealizētās produkcijas pārveidošana un sakombinēšana, veidojot jaunākajām modes tendencēm atbilstošu, ikdienā nēsājamu, inovatīvu un videi draudzīgu apģērbu kolekciju.

Konkursa pamatā ir „zaļā" ideja par apģērbu otrreizējo izmantošanu, pozitīvas dzīves uztveres fenomeniem un to ienākšanu ikdienas modē, - šāda veida „zaļais dzīvesveids" kļuvis par vienu no svaigākajām un mūsdienīgākajām tendencēm pasaules modes metropoļu un to iedzīvotāju vidū, un šī ir lieliska iespēja arī Latvijai kļūt par vienu no tām.

Visus zaļās idejas atbalstītājus, modes māksliniekus un stilistus līdz šā gada 6. decembrim „FIP jaunais griezums" aicina izveidot un iesūtīt vienu skici, kurā tiek parādīts, kā ikdienišķs apģērbs tiek pārvērsts interesantā un atraktīvā mākslas darbā. Turklāt fantāzijas lidojuma vienīgais ierobežojums - apģērbam jābūt ikdienā nēsājamam!

Konkursa galvenā balva ir 1000 eiro, un tas nebūt nav viss, - pēc „FIP jaunais griezums" izveidoto pavasara kolekciju demonstrēšanas īpašā modes skatē tās tiks izvietotas t/c „Domina", un ikviens interesents varēs tās iegādāties. Māksla, zaļā revolūcija un fantāzijas lidojums, - tas būs īsts „FIP jaunais griezums"!

Vairāk informācijas un tehnisko specifikāciju meklē: www.fip.com.lv.

Papildu informācija:
Guntra Lipska
t/c „Domina"
Mārketinga un komunikācijas departaments
tālr.: 29482951