Meklēt
Izvēlne

FOTOKONKURSS „STĀSTS PAR MANU SKOLU/AUGSTSKOLU 2008”

Nav tādas krīzes, kas varētu traucēt Latvijas Studentu vortālam „StudentNet" www.studentnet.lv sadarbībā ar Latvijas Fotogrāfijas muzeju www.fotomuzejs.lv un firmu „Olympus Latvia" www.olympus.lv jau piekto reizi organizēt fotokonkursu skolēniem un visiem studējošajiem „Stāsts par manu skolu/augstskolu 2008" jeb „Vai tu spēj paskatīties uz parastām lietām citādi?".

Fotokonkursā var piedalīties skolēni/studenti vecumā no 14 gadiem.
Ņemot vērā mūža izglītības lomu sabiedrībā (studenti mūža garumā), nav noteikta fotokonkursa dalībnieku galējā vecuma robeža. Fotokonkursā var piedalīties arī skolēni/studenti, kuri fotokonkursa norises laikā dažādu apstākļu dēļ nav konkrētas skolas skolēni/imatrikulēti augstskolā vai ir jau beiguši studijas.

Fotokonkursa mērķis ir veicināt vidusskolēnu un studentu (studējošo kopumā) interesi par fotogrāfijas vizuālās izteiksmes iespējām plašā tās lietošanas nozīmē. Fotokonkursa mērķis ir arī pievērst jaunu cilvēku uzmanību fotogrāfijai kā vizuālai valodai un tās iespējām jauno tehnoloģiju laikmetā, un līdz ar to veicināt tādu profesiju izvēli, kuras būs pieprasītas komunikāciju laikmetā.

Darbi vērtēšanai tiks pieņemti līdz 2008.gada 1.decembrim.

Balvas:
• Galvenā balva - „Olympus" „µ 790 SW" digitālā fotokamera: www.olympus.lv/consumer/29_mju_790_sw.htm;
• Laikmetīgās Mākslas centra izdotā Rolāna Barta grāmata „Camera lucida. Piezīme par fotogrāfiju": www.lcca.lv/izdevumi/rolans_barts;
• Apgāda „Neputns" izdotā Raimo Lielbrieža grāmata „Kā fotografēt?": www.neputns.lv/catalogue-info.php?sid=&id=381&page=1;
• Žurnāla „Foto kvartāls" www.fotokvartals.lv 2008.gada komplekts.

Dalība konkursā ir iespējama tikai pie nosacījuma, ja konkursants ir iepazinies ar Nolikumu. To iespējams saņemt, rakstot uz e-pastu: talivaldis.kronbergs(abols)studentnet.lv"> un norādot konkursa nosaukumu.

Cieņā,
Tālivaldis Kronbergs,

Latvijas Studentu vortāla „StudentNet" galvenais redaktors, fotokonkursa idejas autors, mob.tel.26431251.