Meklēt
Izvēlne

Gundegas Evelones izstāde "Cūkas komunistes"

No 2013. gada 31. janvāra līdz 22. februārim klubā „Nabaklab” būs skatāma neliela, bet ļoti koncentrēta Mākslas akadēmijas tēlniecības studentes Gundegas Evelones izstāde par cerību, ideāliem un draudzību. Un revolūciju! Izstādes atklāšana norisināsies 31. janvārī plkst. 17.00 un tajā notiks īpašā speckokteiļa „Sarkanā komjauniete” provēšana. Atklāšanas laikā būs arī lieliska iespēja par 1 santīma ziedojumu nopirkt konspiratīvo komiksu „Cūkas komunistes”, ko varēsiet noglabāt sekcijā un vēlāk parādīt mazbērniem.

„Komikss ar īpaši subjektīvu tēmu - uz ideālistisko cūku fantastiskajiem piedzīvojumiem pasaules glābšanā katras revolūcijas dalībnieks, tā teikt, raudzīsies pa savam. Un, jā, biedr, ja arī Tevi kādreiz uzrunājusi kāda doma, Tu esi sirdī revolucionārs! Jo, vai ne, ka katrs jaunais domātājs nav lasījis (vai arī ieēdis) kādu ideju par to, kā mainīt pasauli? Un ne par velti šis ir konspiratīvais komikss - atgādinājums, ka domas ir ne tikai lipīgas, bet arī spēcīgas, liek uzmest aizdomīgu skatu uz Maximas iepirkumu maisiņa saturu. Visdažādākās domas un idejas, tepat vien gaisā lidinās. Tikai beigās gribas piemetināt: biedr, domā pats!”
(Mākslas zinātnes studente D. Kaijaka)

„Aizraujoši. Provokatīvi. Mākslinieciski veikla valoda.”
(Mākslas zinātniece B. Guste)

Uzmanību! Izstādē redzams konspiratīvs komikss un populistiska sīkplastiska. Pilsoņiem ar pārāk augstu morālo stāju un jūtīgu dvēseli labāk izlaist izstādes apmeklējumu!

Nabaklab
Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga
Mājas lapa: www.nabaklab.lv

www.gundegaevelone.webs.com