Meklēt
Izvēlne

Izrāde / performance "Cilvēks, kurš aizlidoja kosmosā no sava dzīvokļa"

Sestdien, 2013. gada 5. oktobrī, plkst. 18.00 Latvijas Mākslas akadēmijas 1. stāva zālē notiks izrāde/performance „Cilvēks, kurš aizlidoja kosmosā no sava dzīvokļa”.

Visas nedēļas garumā Latvijas Kultūras akadēmijas studentu Skatuves mākslas festivāla „Patriarha Rudens” ietvaros notiek teātra mākslinieka un rakstnieka Maikla Pinčbeka (Michael Pinchbeck) modernās dramaturģijas meistardarbnīca „Cilvēks, kurš aizlidoja kosmosā no sava dzīvokļa”, kuras iedvesmas avots ir krievu mākslinieka Iļjas Kabakova (Ilya Kabakov) instalācija. Radošās darbnīcas dalībnieki bija aicināti definēt savu viedokli par bēgšanu, identitāti, lidošanu, krišanu un izgāšanos, izmantojot gan katrs savas individuālās mākslinieciskās iemaņas, gan arī rodot veidus, kā darboties kā vienai vienotai radošajai komandai.

Darbnīcas laikā tapusī izrāde apvienos vēsturiskos notikumus un kontekstu ar radošās darbnīcas dalībnieku, jauno režisoru un dramaturgu, personisko pieredzi un stāstiem, radot pēc iespējas daudzslāņaināku gala darbu. Vēl tiek pētīta teātra telpas un ne-teātra telpas attiecības, kā arī uzdrošināšanās un došanās vēl neapgūtās teritorijās. Darba process, piezīmes, nebūtiski un būtiski secinājumi dokumentēti blogā (klikšķināt šeit). Gala rezultātā top izrāde, uz kuru aicināta plašāka publika.

Ieeja izrādē ir bez maksas. Visi laipni aicināti!