Meklēt
Izvēlne

Izsludināts "MAMMU" konkurss par suvenīru dizainu

Sociālais bizness „MAMMU”, mainot savu konceptu – kļūstot par augstas kvalitātes dizaina izpildītājiem, sadarbībā ar Sociālās uzņēmējdarbības entuziastiem „Make Sense”, izsludina konkursu, kurā ikvienam ir iespēja radīt dizainu, kas ar „MAMMU” palīdzību, konkursa kārtībā, var kļūt par oficiālo „Rīga 2014” suvenīru. „MAMMU” piedāvā dizaina izstrādi no skices līdz gala produktam, tai skaitā arī produkta fotosesiju, grafiskās identitātes izstrādi un atklāšanas pasākuma organizēšanu konkursa finālistiem. Pieteikumi konkursam tiek pieņemti līdz 2014. gada 1. februārim.

Darbs ar katru dizainu un dizaineri notiek individuāli. Konkursā iesniegtos darbus vairākos posmos vērtē industrijas profesionāļi – Edgars Skulte, Fions Dobbins, Bruno Birmanis, Alyona Bauska un „Rīga 2014” pārstāve Diāna Čivle.

Pusfinālistu izstrādātie suvenīri tiek uzlaboti kopā ar darba autoru, ņemot vērā žūrijas ieteikumus. Tam seko gala prototipu izstrāde sadarbībā ar „MAMMU production”.

Visi finālistu darbi tiek iekļauti „Riga 2014” suvenīru kolekcijā un uzvarētājs/pirmās vietas ieguvējs iegūst iespēju noslēgt ekskluzīvu līgumu ar „MAMMU production” par produktu ražošanu nākotnē.

Konkurss norisināsies tiešsaistē ar video, fotogrāfiju un citu materiālu palīdzību. Komunikācija ar studentiem notiks caur e-pastu un skype. Iesūtītie darbi tiks vērtēti pēc dažādiem kritērijiem, sākot ar dizaina ideju un beidzot ar tirgus izpēti katram produktam. Lai gan iesūtīšanas termiņš ir līdz pat 2014. gada 1. februārim, aicinām darbus iesūtīt pēc iespējas ātrāk.

Katrs darbs tiks vērtēts individuāli, uzreiz pēc idejas iesūtīšanas, idejas nesalīdzinot ar citu konkursantu idejām. Arī finālistu skaits netiek precīzi definēts, jo iespēja tiks dota daudziem žūrijas atzinīgi novērtētajiem dalībniekiem.

Žūrijas vērtējumu papildinās sociālais vērtējums, kuru veidos YouTube un Facebook atbalstītāju viedoklis.

Konkursa laikā tiks rīkotas vairākas radošās darbnīcas, kurās iedvesmosim jaunu dizainu radīšanai. Radošās darbnīcas tiks organizētas Latvijā, Lisabonā, Berlīnē, Milānā, Londonā, Vanā un arī Indijā, kā arī ikviens radošās industrijas pārstāvis ir aicināts piedalīties, rīkojot jaunas radošās darbnīcas.

Visiem konkursantiem, neskatoties uz to, vai viņi ir individuāli izveidojuši darbus vai piedalījušies radošajās darbnīcās, būs vienādi noteikumi.

Jaunākā informācija meklējama www.mammuproduction.com, visus saistošos jautājumus nebaidieties uzdot, rakstot uz rinalda(abols)mammu.lv">.

Lai pieteiktos konkursā, jāseko zemāk minētajiem pieteikšanās noteikumiem.

DIZAINA KRITĒRIJI
Mērķis: „Riga 2014” suvenīrs
Iedvesma: Rīga
Augstākā cena veikalā: 15 EUR (pašizmaksas cena 7 EUR)
Materiāliem jābūt pieejamiem normālos tirgus apstākļos
Ražošana: Jābūt iespējai 90% no produkta ražot mājas apstākļos

DIZAINA IESNIEGŠANA
Jāiesniedz:
- video prezentācija
- skices un/vai produkta pirmais prototips
- īss produkta apraksts

VIDEO
Garums: 1 min
Fons: balts
Redzamais ķermenis: no vidukļa uz augšu
Valoda: angļu
Video jābūt augšupielādētam youtube.com
Formāts: saite

SKICES UN PROTOTIPI
Bilžu un skiču fons: balts
Faila izmērs: no 2000 – 3000 px
Formāts: JPG

APRAKSTS
3-4 teikumi
Formāts: Microsoft Word

Visi augstāk minētie faili jāsūta uz hello(abols)mammu.lv">

Informācija par konkursu tīmeklī: www.mammuproduction.com