Meklēt
Izvēlne

JAUNĀS MĀKSLAS BIENNĀLES "NĀKOTNES MĀKSLA UN NĀKOTNES ZĪMES" ATKLĀŠANA, LMA 11/09/2019

2019. gada 11. septembrī Latvijas Mākslas akadēmijā tiks atklāta Jaunās mākslas biennāle “Nākotnes māksla / Nākotnes zīmes” (“Art Future / Future Signs”). Vērienīgā vizuālās mākslas izstādē dalību ņems starptautiski atzīti jaunie mākslinieki un studenti. Atklāšanas laikā būs iespējams vērot Jonas Kjeldgaard Sørensen (Dānija) “Tellings from a dream” un The Noemadic Collective (Lielbritānija) performances.

Izstādes atklāšana 11. septembrī plkst. 16.00, LMA.

Jaunās mākslas biennāle “Nākotnes māksla / Nākotnes zīmes” (“Art Future / Future Signs”) ir starptautiska studējošo un jaunos mākslinieku un dizaineru biennāle, kuras mērķis ir kulminēt Latvijas valsts un Latvijas Mākslas akadēmijas Simtgades svinības, pozicionējot Latvijas Mākslas akadēmiju kā nākotnē orientētu mākslas un dizaina augstskolu un aktualizējot Latvijas valsti, kā nākotnē orientētu, starptautiski konkurētspējīgu un jauniešus iesaistošu. Iesaistot citu valstu jaunākās paaudzes māksliniekus un dizainerus, Latvija tiks pozicionēta kā kultūras, mākslas un dizaina inovācijām draudzīga vide.

Paralēli, no 11. septembra līdz 14. septembrim, Latvijas Mākslas akadēmijā norisināsies šogad Eiropā lielākā starptautiskā mākslas izglītības konference “Nākotnes māksla/ nākotnes zīmes” Paradox fine art forum.

Latvijas Mākslas akadēmijas Jaunās mākslas biennāle “Nākotnes māksla / Nākotnes zīmes” (“Art Future / Future Signs”) tiek īstenota ar Kultūras ministrijas atbalstu.