Meklēt
Izvēlne

BaltSe@nioR starptautiskā studentu radošā darbnīca

Kalpaka bulvāris 13, Rīga, Latvija

27. novembrī Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļas Funkcionālā dizaina apakšnozares, Tallinas Tehnoloģiju Universitātes (Tallinn University of Technology) un Poznaņas Dabaszinātņu Universitātes (Poznan University of Life Sciences) studenti uzsāka darbu pie ekspozīcijas stenda piedāvājumu izstrādes starptautiskā projekta BaltSe@nioR ietvaros, lai kā rezultātu prezentētu Stokholmas mēbeļu mesē, skolu sadaļā Greenhouse, kura norisināsies no 5.-9.02.2019. Stokholmā. 

Eiropas Savienības Interreg Baltijas jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmas projekta Nr. R030 BaltSe@nioR (Inovatīvi risinājumi BJR uzņēmumu atbalstam produktu ražošanai senioru dzīves kvalitātes uzlabošanai un drošības nodrošināšanai mājas apstākļos) mērķis ir rekomendāciju sagatave uzņēmējiem, kuru uzdevums būs jaunu produktu izveide vai arī esošo sistēmu uzlabošana galvenajai mērķa grupai - nākotnes senioriem. Projekts radīts ar pārliecību, ka jaunā senioru paaudze pēc desmit gadiem būs atšķirīga no pašreizējiem senioriem.  

Aicinām Jūs uz radošās darbnīcas noslēdzošo pasākumu, 30. novembrī plkst. 14:00 Latvijas Nacionālā mākslas muzeja konferenču zālē (1.stāvs), kurā 4 studentu grupas prezentēs padarīto. 

Radošās darbnīcas mentoru komanda: 
Krišjānis Mazurs (stratēģiskās ziņas identificēšana un komunikācijas kanāli), 
Ilze Kundziņa un Mareks Birznieks (ekspozīcijas dizains, kā ziņas nodošanas instruments), 
Ilze Dobele (komunikācija).

Projekta vadītāja: Vineta Kreigere

Interreg projekta BaltSe@nior mērķis ir piedāvāt Baltijas jūras reģiona uzņēmumiem informāciju par jaunu tirgu iespējām, jaunām darba metodēs un jaunām produktu izveides zināšanām. Projekta ietvaros, tiek spēcināta gan uzņēmumu konkurētspēja, gan arī inovācija, palielinot arī tirgus apjomu, vienlaicīgi nodrošinot sabiedrības ieguvumu no viediem risinājumiem, kas palielina lietotāju brīvību. Projekts paredz spēcīgāku, inovatīvāku un konkurēt spējīgāku Baltijas jūras reģionu, ar augstāku senioru dzīves kvalitāti, mazākiem pašvaldību veselības aprūpes izdevumiem, kā arī lielāku senioru neatkarību un autonomiju, kā arī ērtāku, drošāku māju un dzīvokļu iekārtojumu.