Meklēt
Izvēlne

MALKA 2019

Kalpaka bulvāris 13, Rīga, Latvija

Ar prieku paziņojam, ka jau trešo reizi norisinās trīs radošo augstskolu sadarbības projekts MALKA. Kopprojekta mērķis ir veicināt Latvijas radošo augstskolu studentu sadarbību, radot jaunus mākslinieciskus tandēmus un sadarbības grupas. Pirmais šāda veida projekts tika realizēts 2017./2018. macību gadā, sadarbojoties Latvijas Mākslas akadēmijas LMA Grafikas katedras un LKA Leļļu teātra mākslas kursam.

2019./2020. mācību gadā projekts ir kļuvis vēl plašāks, papildus režisoriem, mūziķiem, grafiķiem, piesaistot arī Audiovizuālās un skatuves mākslas producēšanas 1. kursa studentus, kuri palīdz procesa organizēšanā, tādējādi arī paši gūstot praktisku pieredzi. Vērienīgajā projektā kopā piedalās 60 radošo austskolu studenti, kas veido kopīgu dejas, mūzikas un vizuālās mākslas etīžu uzvedumu, kas veltīts režijas mākslai.

Kopprojekta īstenotāji ir trīs augstskolu mācībspēki: Rūta Briede (LMA), Mara Ķimele (LKA), Elmārs Seņkovs (LKA), Indriķis Veitners (JVLMA), Olga Žitluhina (LKA).

Projekta producenti: Laine Pole, Kristīne Freiberga.

Būsim pagodināti par Jūsu klātbūtni etīžu skates pirmizrādē 2019. gada 23. novembrī plkst. 17.00 Latvijas Mākslas akadēmijā.

Ieeja pasākumā bez maksas.
Lai pieteiktos pasākuma apmeklējumam, lūgums aizpildīt anketu: https://forms.gle/KdQ1waqCorW9e5QeA