Meklēt
Izvēlne

KNAB izsludina zibakcijas ideju konkursu skolēniem un jauniešiem

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izsludina korupcijas novēršanas tēmai veltītu zibakcijas jeb flešmoba (angļu: flash mob – acumirklīgais pūlis) ideju konkursu jauniešiem.

Zibakcijas idejā var būt izteikts aicinājums vērsties pret korupciju, korupcijas seku atainojums un nosodījums, arī pozitīvs vēstījums būt krietniem jeb godprātīgiem.

Radošo darbu konkursā aicinām piedalīties skolēnus (7. līdz 12.klase) un arodskolu, profesionālo vidusskolu audzēkņus, augstskolu un koledžu studentus.

Darbi tiks vērtēti pēc to radošās oriģinalitātes, saturiskā aspekta, vērtējot tā idejas vēstījumu, realizācijas iespēju, kā arī  darbu atbilstību konkursa mērķim.

Pirmās vietas ieguvējs saņems naudas balvu 150 EUR apmērā, otrās vietas – 100 EUR apmērā, trešās vietas ieguvēji – 75 EUR apmērā. Galvenā balva – katra reģiona labākā ideja tiks realizēta un filmēta, publiskojot to KNAB mājas lapā, ievietojot interneta vietnē You tube un masu medijos.

Konkurss tiek izsludināts 2015.gada 20. aprīlī un noslēdzas 19. jūnijā ar konkursa uzvarētāju apbalvošanu. Darbi jāiesniedz līdz 2015.gada 31. maijam.

Kopā ar radošo darbu jāiesniedz aizpildīta pieteikuma anketa. Darbus un anketu nosūtīt uz e-pastu konkurss(abols)knab.gov.lv">. Darbus arī var iesniegt, nogādājot tos personīgi KNAB darba dienās no pulksten 8.30 – 17.00 Rīgā, Brīvības ielā 104. k-2 vai nosūtot KNAB pa pastu uz adresi: Brīvības iela 104, 2.korp., Rīga, LV-1001, ar norādi "Ideju konkursam".

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa lejupielādējami šeit: