Meklēt
Izvēlne

Konkurss par tēmu "Dabas resursi Latvijā"

Latvijas augstskolu studenti ir aicināti piedalīties konkursā „Dabas resursi Latvijā”, lai atklātu savas izjūtas, mērķus un personīgo ieguldījumu vides jautājumu risināšanā. Konkursam var iesniegt zinātniskus un mākslinieciskus darbus jebkurā formātā, piemēram, fotoprojektus, īsfilmas, eksperimentus, zinātniskus sacerējumus vai esejas, zīmējumus u.c. 

Konkursu piedāvā Vācijas Akadēmiskās apmaiņas dienests (DAAD), Francijas institūts Latvijā un Gētes Institūts Rīgā. Konkurss tiek rīkots ANO Starptautiskā ūdens sadarbības gada, Elizejas līguma 50. gadadienas un DAAD gada tēmas „Rūpes par starptautisku ilgtspēju” ietvaros.

Visu nozaru studenti var pieteikt savus projektus konkursam individuālajā vai grupu (maksimāli 4 dalībnieki) kategorijā. Balva individuālajā kategorijā ir stipendija augstskolu vasaras kursiem Vācijā vai Francijā 2014. gadā, bet grupu kategorijā – viena semestra vācu vai franču valodas kursi Rīgā.

Uzvarētājus noteiks konkursa žūrija, kuru veido vides žurnālists, pārstāvis no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, pārstāvji no augstskolām, zinātnieki, starptautisko institūciju pārstāvji.

Projektu iesniegšanas termiņš ir 2013. gada 19. novembris.

Projekti jāiesniedz: Francijas institūtā, Elizabetes ielā 59, Rīgā, LV-1050. Uzvarētāji tiks apbalvoti 12. decembrī kinoteātrī „Splendid Palace” Rīgā, pēc apbalvošanas tiks rādīta Jana Artisa Bertrāna filma „Pasaules slāpes”.

Sīkāka informācija un pieteikuma anketas:
www.daad.lv / ic(abols)daad.lv">
www.institut-francais.lv / sandra.urtane(abols)institut-francais.lv">