Meklēt
Izvēlne

Kristas Dzudzilo personālizstāde "Tukšā telpa"

No 2012. gada 2. maija līdz 20. maijam Kaņepes Kultūras centrā norisinās mākslinieces Kristas Dzudzilo pirmā personālizstāde „Tukšā telpa”. Izstādē apskatāmas vairākas darbu sērijas par telpu, cilvēku, abu elementu saistību un atsvešinātību.

Izstādi „Tukšā telpa” veido trīsdesmit gleznas, kuras tapušas pēdējo gadu laikā. Kristas Dzudzilo darbu sērijas runā par cilvēku un tā apkārtējo telpu. Visus darbus saista vientulības sajūta – tukšumus un atsvešinātība. Attēlojot savus draugus un laikabiedrus, māksliniece nemēģina pietuvināties katra attēlojamā personībai, bet veidot kopēju - katram cilvēkam atpazīstamu noskaņu. Lai arī darbi ir par cilvēcisku vientulību, māksliniece attēlo arī vidi, telpu un priekšmetus, uzskatīdama, ka objekti un vide nereti nes daudz vairāk cilvēciskas emocijas nekā pats attēls.

Krista Dzudzilo šobrīd studē Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības apakšnozares trešajā kursā. Viņa ir Borisa Bērziņa stipendijas laureāte un līdz šim ir piedalījusies vairākās kopizstādēs Latvijā un Vācijā.

Izstādi atbalsta Kaņepes Kultūras centrs, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Latvijas Mākslas akadēmija un SIA „Sakret”.

Darba laiks:
Katru dienu, izņemot otrdienas: 12:00 – 18:00

Ieeja bezmaksas.

Kaņepes Kultūras centrs, 2. stāvs
Skolas iela 15