Meklēt
Izvēlne

Latvijas Mākslas akadēmija aicina darbā projektu vadītāju

Latvijas Mākslas akadēmija aicina pievienoties savam kolektīvam atbildīgu un talantīgu projektu vadītāju darbā ar ES fondu projektiem. Pieteikumi tiek gaidīti līdz 2013. gada 15. februārim.

PROJEKTU VADĪTĀJS/-A DARBĀ AR ES FONDU PROJEKTIEM”

Galvenie amata pienākumi:
- ES fondu finansētu projektu sagatavošana, ieviešana un uzturēšana, jaunu klientu piesaistīšana;
- Dokumentu pārvaldība un regulāra projektu pārskatu, atskaišu u.c. dokumentācijas sagatavošana;
- Ilgtermiņa sadarbības uzturēšana un veidošana ar klientiem un iekšējām struktūrvienībām.

Prasības pretendentam:
- Augstākā izglītība humanitārajās vai sociālajās zinātnēs;
- Pieredze projektu koordinēšanā (organizēšana, plānošana) vismaz 3 gadi;
- Precizitāte;
- Teicamas latviešu un angļu valodu zināšanas;
- Teicamas iemaņas darbā ar datoru (MSOffice);
- Vēlama pieredze darbā ar ES struktūrfondu vai citu finanšu instrumentu finansētajiem projektiem;
- Vēlama pieredze dokumentu arhivēšanā un lietvedības kārtošanā;
- Prasme strādāt intensīvi;
- Prasme pārliecināt un argumentēt.

Piedāvājam:
- darbu interesantā un dinamiskā vidē;
- konkurētspējīgu atalgojumu;
- labus darba apstākļus;
- profesionālās pilnveides un apmācības iespējas;
- draudzīgu kolektīvu un kopīgus pasākumus;
- Darba līgumu līdz 2013. gada 31. decembrim ar iespēju turpināt darba attiecības

CV un motivācijas vēstuli latviešu valodā sūtīt līdz 2013. gada 15. februārim uz e-pasta adresi: lma(abols)lma.lv"> ar norādi Projektu vadītājs/-a darbā ar ES fondu projektiem.