Meklēt
Izvēlne

LATVIJAS MĀKSLAS AKADĒMIJA IZZIŅO 83. KARNEVĀLU

"Rītausmas fortūna"

2023. gada 17. februārī no plkst. 21.00 līdz 6.00 Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) norisināsies 83. karnevāls, un šogad tā tēma ir "Rītausmas fortūna".

Pēc trīs gadu miega Latvijas Mākslas akadēmijas karnevālā ir uzaususi rītausma. Mūs apņem veiksmes un laimes iemiesotāja Fortūna, no kuras pārpilnības raga izslāpušie var atveldzēties, iedvesmoties un baudīt. Ir atnākusi jauna diena un svaiga gaisa elpa! Ir laiks svinēt dzīvi un pašiem celt pasauli! 

Karnevāla apmeklētāji varēs baudīt mūziku uz 9 skatuvēm, veldzēties performanču kabinetā un 2ANNAS kino stūrī, līksmot Satori dzejnieku diskotēkā, piedalīties dažādās aktivitātēs un novērtēt neatkārtojamas jauno mākslinieku veidotas dekorācijas. 

Šogad karnevālā uzstāsies Ainārs Mielavs, Rolands Če, Alejas, Tesa, Bel Tempo, Podruga un daudzi citi mākslinieki. Jau 21.30 karnevāla gaiteņus ierībinās bundzinieku grupa “Samba de Riga”. Būs arī ievērojami mūziķi, kuru vārdus paturēsim noslēpumā – tos uzzinās tikai tie, kuri uz pasākumu ieradīsies savlaicīgi. 

 Biļešu cenas:

  • LMA studentiem – 15 eiro;
  • Citu augstskolu studentiem, kultūras darbiniekiem, LMA absolventiem, LMA studentu draugiem – 30 eiro;
  • Visiem citiem – 40 eiro.

Biļetes iegādāties varēs no 18. janvāra LMA 1. stāvā ik darbdienu no plkst. 13.30 līdz 14.40 un no 16.30 līdz 19.00, kā arī mākslas preču veikalā “Vilhelms” Kr. Valdemāra ielā 9 (pretim Mākslas akadēmijai) darbdienās no plkst. 8.30 līdz 19.00 un sestdienās no 10.00 līdz 17.00. Sākot no 23. janvāra biļetes varēs iegādāties arī kultūrtelpā M/Darbnīca Aristīda Briāna ielā 9 – no trešdienas līdz sestdienai, no plkst. 18.00 līdz 3.00. Katrs akadēmijas students vai absolvents, uzrādot studenta apliecību vai diplomu, varēs iegādāties vairākas biļetes sev un draugiem. Norēķini tikai skaidrā naudā, un biļešu skaits ir ierobežots.

Biļešu skaits ierobežots un aicinām biļešu iegādi neatlikt uz pēdējo brīdi! 

Ieeja karnevālā no 18 gadu vecuma – pie ieejas tiks pārbaudīti personu apliecinoši dokumenti.