Meklēt
Izvēlne

Latvijas Mākslas akadēmijā notiks ievērojamā itāļu dizainera un arhitekta Roberto Palombas lekcija

2012. gada 7. decembrī* plkst. 9.30 Mākslas akadēmijas jaunā korpusa 2. stāvā norisināsies ievērojamā itāļu dizainera un arhitekta Roberto Palombas (Roberto Palomba) lekcija „My Life as a Designer…”. Lekcijā Roberto Palomba stāstīs par savu dizaina filozofiju, teju 20 gadu ilgās dizainera karjeras attīstību un sasniegumiem, kā arī iepazīstinās ar „Laufen Palomba Collection 2012”. 

Tie, kuri plāno apmeklēt tikšanos ar Roberto Palombu, aicināti jau iepriekš apdomāt jautājumus un tēmas, par kurām vēlētos lekcijas laikā diskutēt. Lekciju dāvina firmas „Laufen” pārstāvis Latvijā – uzņēmums „Komforts”, un uz to aicināti visi interesenti. Lekcijas valoda: angļu.

Roberto Palomba ir dzimis 1963. gadā Kaljari pilsētā Sardīnijā. 1994. gadā kopā ar dzīvesbiedri, arī arhitekti un dizaineri, Ludoviku Palombu (Ludovica Palomba) Milānā nodibināja uzņēmumu „Palomba Serafini Associati”. Abu dibinātā firma strādā ar arhitektūras, interjera, industriālā dizaina un izstāžu projektiem, kā arī konsultē komunikāciju un mārketinga jautājumos.

Dizaineru veiksmes stāsts sakņojas spējā skaidri saredzēt mūsdienu sabiedrības attīstības vīziju un izprast lietotāju vajadzības. Labi pārzinot dizaina vēsturiskos un kultūras aspektus un allaž tiecoties sasniegt visaugstākos kvalitātes standartus, uzņēmumam savos projektos veiksmīgi izdodas rast līdzsvaru starp pagātni un nākotni. Nozīmīgi, ka lielākā daļa produktu, kas izstrādāti kopš 1994. gada, joprojām ir ražošanā un nes dizaineru vārdu pasaulē.

Karjeras gaitā Roberto un Ludovika Palombas sadarbojušies ar vadošajiem dizaina zīmoliem, tostarp ar „Samsung”, „Bisazza”, „Zanotta”, „Zucchetti” un neskaitāmiem citiem. Par savu darbu dizaineri saņēmuši starptautisku atzinību un tādas balvas kā „Red Dot”, „Elle Decoration International Design Award”, „Product Innovation Award”, „Design Plus”, „Good Design Award”, „German Design Award”, „Compasso D’Oro” u.c.

Uzzini vairāk: www.palombaserafini.com

* Sākotnēji bija izziņots, ka lekcija norisināsies š.g. 30. novembrī plkst. 9.30 LMA 10. auditorijā, taču vieslektora slimības dēļ pasākums ir pārcelts uz š.g. 7. decembri.