Meklēt
Izvēlne

Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāle iepazīstina reģiona skolas ar studiju iespējām

Lai iepazīstinātu reģiona skolu audzēkņus un pedagogus ar studiju iespējām Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiālē Rēzeknē, filiāles pārstāvji regulāri dodas tūrēs pa tuvējiem novadiem. Pēdējais, šopavasar jau ceturtais brauciens norisinājās 2014. gada 17. aprīlī uz Daugavpils „Saules skolu”, kur direktore Ilona Linarte-Ruža laipni iepazīstināja ar audzēkņu jaunajām tehniskajām iespējām pēc īstenotajiem Eiropas projektiem. Apmeklēta arī Preiļu Valsts ģimnāzija un pa ceļam - Malta, Sproģi un Viļāni, kur filiāles pārstāvjus pārsteidza daudzie Lieldienu zaķi. 

LMA Latgales filiāle laipni aicina ikvienu interesentu arī uz Atvērto durvju dienām, kas gaidāmas 12. un 13. maijā. Tieši Atvērto durvju dienās vispilnīgāk varēs rast ieskatu studentu semestra veikumā, proti, 12. maijs ir arī skašu diena. Būs iespēja tikties ar studentiem un pasniedzējiem nodaļās un saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Pārējie iepriekš notikušie braucieni:
2014. gada 11. aprīlī Latgales filiāle apciemoja Balvus, pa ceļam iegriežoties Dricānu vidusskolā, kas pārsteidza viesus ar savu atvērtību un darbīgumu. Tālāk ceļš veda uz Gulbeni, kur Gulbenes vidusskolas 12. klases skolēniem tika prezentētas studiju iespējas LMA Latgales filiālē, kā arī Gulbenes ģimnāzijas skolēniem tika nodoti informatīvie materiāli par Atvērto durvju dienām Latgales filiālē. Tā kā neviens no brauciena dalībniekiem iepriekš nebija viesojies Gulbenē, filiāles pārstāvji apmeklēja Novada vēstures un mākslas muzeju. Nākošais pieturas punkts braucienā bija Balvu ģimnāzija, kur ciemiņus laipni sagaidīja Mācību daļa, Lelde Leja un 11., 12. klases skolēni. Atceļā filiāles informācija ievesta arī Rugāju vidusskolā.

2014. gada 3. aprīlī LMA Latgales filiāles Studentu padomes grupa devās kārtējā izbraukumā pa reģiona vidusskolām. Šoreiz tā bija Kārsavas vidusskola ar ārkārtīgi atsaucīgo direktoru Edgaru Pukstu un Ludzas pilsētas ģimnāzija. Pa ceļam studenti iegriezās arī Malnavas koledžā, kur atstāja informāciju par Atvērto durvju dienām.

2014. gada 13. martā Latgales filiāles Studentu padomes pārstāvji Ilona Jepifanova, Grieta Butjankova, Anastasija Bikova un Jurijs Tatarkins viesojās Kaunatas vidusskolā, lai iepazīstinātu šīs skolas 12. klases skolēnus un citus interesantus ar iespējām studēt LMA Latgales filiālē. Tika prezentēts video par visu nodaļu aktivitātēm, izvietota informācija par Atvērto durvju dienām filiālē un atklāta studentu darbu izstāde.