Meklēt
Izvēlne

Latvijas Mākslas akadēmijas Metāla dizaina katedras pasniedzēju, studentu un absolventu izstāde "Ziemas saule"

No 2013. gada 17. novembra līdz 31. decembrim Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejā būs apskatāma Latvijas Mākslas akadēmijas Metāla dizaina katedras pasniedzēju, studentu un absolventu darbu izstāde „Ziemas saule”. Interesenti laipni aicināti uz izstādes atklāšanu svētdien, 17. novembrī, plkst. 14.00!

Izstādē būs aplūkojami Metāla dizaina katedras pasniedzēju, studentu un absolventu darbi, kas pārsteigs ar savu oriģinālo dizainu, konceptuālajām idejām, kā arī pārliecinošu tehnisko izpildījumu. Tiks izstādīti gan interjera priekšmeti, gan rotas, kā arī dažādi radošie projekti. Katrs no tiem – izteikti individuāls un neparasts, paužot autoram aktuālu tēmu, kā arī rādot, kādu programmu studenti apgūst Latvijas Mākslas akadēmijā. Izstādi papildinās modes foto, kuros redzamas studentu radītās rotas.

Dalībnieki: Arvīds Endziņš, Juris Gagainis, Andris Silapēters, Ginta Zabarovska, Maija Vītola, Alise Tālberga, Ieva Korne, Rasma Pušpure, Una Mikuda, Ilze Egle, Edvards Landsmanis, Aldis Lorencs, Rihards Rūsis, Arta Romanovska, Laura Selecka, Jēkabs Voļatovskis, Mārtiņš Alders, Vladislavs Čistjakovs un citi.

Organizē radošā apvienība „Piektā Māja” sadarbībā ar Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeju, Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļu. Atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

Darba laiks:
Pirmdien: slēgts
Otrdien – piektdien: 10.00 – 17.00
Sestdien: 10.00 – 14.00

Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs
Brīvības iela 10, Gulbene
www.gulbenesmuzejs.lv