Meklēt
Izvēlne

Latvijas Mākslas akadēmijas studentes izveidojušas absolventiem veltītu izstādi

Par godu visiem šī gada absolventiem līdz pat 30.jūnijam tirdzniecības centrā „Domina" ir aplūkojama vizuālās mākslas darbu izstāde „Saldi". Tā organizēta sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmijas studentu domubiedru grupu, un tajā ir apskatāmas 58 dažāda formāta gleznas.

Jau patlaban ar izstādes darbiem var iepazīties ikviens tirdzniecības centra „Domina" apmeklētājs. Savukārt tie, kuri vēlas klātienē tikties ar izstādes darbu autorēm, 2.jūnijā plkst. 18.00 ir aicināti uz neformālu tikšanos. Tās laikā būs iespēja ar māksliniecēm pārrunāt gan izstādē aplūkojamo, gan vispārējos mākslas procesus un aktuālos notikumus.

Kopumā izstādē „Saldi" eksponēti sešu Latvijas Mākslas akadēmijas maģistrantūras pēdējā kursa studenšu darbi. Ilona Abiļeva, Ilze Smildziņa, Ingrīda Suharevska, Ilze Laizāne un Kristīne Guršpone Glezniecības katedrā apgūst figurālo glezniecību, savukārt Anete Kalniņa ir Restaurācijas nodaļas studente.

„Ar nosaukumu „Saldi" mēs vēlamies salīdzināt emocijas, ko sniedz saldumi un māksla. No saldumiem cilvēki gūst fizisko enerģiju un prieku, bet māksla bagātina un pilnveido mūsu garīgās vērtības. Savukārt vārda „saldi" tulkojums itāļu valodā nozīmē „izpārdošana", kas atspoguļo to, kādēļ izstāde notiek tirdzniecības centrā, kur mūsu mākslas darbus var ne tikai apskatīt, bet arī iegādāties," izstādes nosaukuma ideju visu dalībnieču vārdā komentē Kristīne Guršpone, viena no darbu autorēm.

Gaidāmajā izlaidumu laikā izstāde „Saldi" ir sveiciens visiem absolventiem, turklāt arī pašām darbu autorēm šī tēma patlaban ir aktuāla, jo vienlaikus ar izstādes iekārtošanu viņas strādā arī pie saviem maģistra darbiem.

Izstāde līdz 30. jūnijam būs aplūkojama tirdzniecības centrā „Domina" īpaši iekārtotā telpā starp veikaliem „Drogas" un „Jamaika".

Par tirdzniecības centru „Domina"
„Domina" ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā, kas saviem apmeklētājiem ne vien sniedz plašas iepirkšanās iespējas, bet arī piedāvā gūt pozitīvas emocijas un jaunas zināšanas un interesanti pavadīt brīvo laiku. Tajā atrodas vairāk nekā 170 modes un citu preču veikalu, boulinga zāle ar 12 celiņiem, skaistumkopšanas centrs, kafejnīcas un restorāni, kā arī dažādi pakalpojumu sniedzēji - pasts, apdrošināšanas iestādes un banku filiāles, ķīmiskā tīrītava, auto mazgātava, apģērbu šūšanas un labošanas darbnīca, apavu izgatavošanas un labošanas ateljē, kā arī atslēgu serviss. Tirdzniecības centra „Domina" pārvaldītājs ir SIA „Baltic Red Management".

Papildu informācija:
Kristīne Guršpone
Izstādes „Saldi" dalībniece un kuratore
28661126,

Eda Magone,
T/c „Domina" mārketinga vadītāja

Lelde Sāre
„P.R.A.E. Sabiedrisko attiecību" projektu vadītāja
28606399,