Meklēt
Izvēlne

Latvijas Mākslas akadēmijas studentu 2009. gada modes skate

12. jūnijā Vidzemes tirgus bijušā gaļas paviljona ēkā notiks Latvijas Mākslas akadēmijas studentu jaunāko kolekciju modes skate. Neierastā vide radīs īpašu fonu novatoriskam apģērbam. Modeļi defilēs pa mēli, kā arī citviet nu jau slēgtā tirgus paviljonā zālē - gan valkāšanai gatavos, gan avangarda tērpos. Visi apģērbi ir darināti ar rokām tepat Latvijā, tie ir gan spilgti konceptuāli, gan pietiekami ērti nēsāšanai ikdienā.

Tirgus tēmai pieskaņots būs padomjlaiku drēbju veikals jeb šovrūms lavka, kurā apvienosies pagātne ar mūsdienām. Te būs iespējams iegādāties studentu veidotos modeļus par visai pievilcīgām cenām. Apmeklētāji varēs pielaikot tērpus un aprunāties ar dizaineriem, kas paši būs klāt modes skatē.

Paviljonā būs skatāmas arī Latvijas Mākslas akadēmijas studentu gleznas un video projekcijas. Kā izsakās modes skates patrons un Mākslas Akadēmijas rektors Aleksejs Naumovs, šis notikums izcels "jaunību, modi, mākslu, dizainu, inovāciju, kvalitāti un profesionālismu" viņa studentos, kas šo pasākumu sarīkojuši pēc savas iniciatīvas. Modes skatei sekos afterparty, kurā par mūziku rūpēsies dīdžejs un viesi varēs saviesīgi pavadīt laiku kopā ar dizaineriem, māksliniekiem, gleznotājiem un modeļiem.

Ieeja modes skatē tikai ar ielūgumiem. Ja vēlaties iekļūt viesu sarakstā, sūtiet savu kontaktinformāciju uz sekojošu adresi: .

Programma

17.30 - zāles un izstādes atvēršana
18.00 - modes skate
20.00 - afterparty

Papildinformācija


Vita Radziņa, 29571399