Meklēt
Izvēlne

LĪDZ 5. JANVĀRIM AICINA PIETEIKT DARBUS IZSTĀDEI, PROJEKTA “EMERGING LINES” IETVAROS

Latvijas Mākslas akadēmija aicina piedalīties konkursā par dalību jauno mākslinieku izstādē Rīgā starptautiskā projekta “Emerging Lines” ietvaros!


Par projektu „Emerging Lines”

Latvijas Mākslas akadēmija kopā ar Vroclavas Mākslas un Dizaina akadēmiju, Parīzes studentu tīklu “Crous de Paris” un Berlīnes studentu tīklu “The studenten WERK BERLIN” organizē sadarbības projektu mākslā "Emerging Lines". Ar šo projektu, kurš laika posmā no 2019. – 2020. gadam paredz četras dažādas izstādes, sadarbības valstis vēlas popularizēt jaunos māksliniekus, tā veicinot mākslinieku atpazīstamību un karjeru Eiropā. Divu gadu laikā Parīzē, Berlīnē, Vroclavā un Rīgā notiek izstādes, kurās piedalās 32 mākslinieki no visām dalībvalstīm. 

Izstāde Rīgā

Izstāde LMA aulā ir ceturtā un noslēdzošā projekta izstāde, kas notiks 2020. gada februārī. Izstādē piedalīsies 8 mākslinieki no 4 sadarbības valstīm. Izstādes mērķis ir veidot starpdisciplināru un tematisku dialogu un atainot katras valsts sniegumu jauno mākslā. Māksliniekus ekspozīcijai izvēlas katras valsts kurators. Izstādei piedāvājamā darba/darba grupas tematika nav ierobežojoša, tomēr autora pārstāvētajam darbam jāspēj paust kādu autoram aktuālu tēmu.

Pretendenti un izstādes darbs.

Sekmīgi Latvijas Mākslas akadēmijas studenti un 2018. un 2019. gadu absolventi.

Izstādei var pieteikt vienu darbu vai darbu sēriju/kolekciju. Darbam jābūt pilnībā gatavam un eksponējamam. Ņemot vērā telpas izmērus, rosinām pieteikt arī liela izmēra darbus, instalācijas, objektus.

Pieteikšanās

Līdz 5. janvārim, 2020. uz e-pastu jānosūta:

  • parakstīta pieteikuma anketa,
  • CV angļu valodā,
  • radošās darbības izklāsts latviešu un angļu valodā (Artist Statement),
  • konkrētā darba, kurš piedalīsies izstādē, bildes ar vēstījumu aprakstiem latviešu valodā vienotā PDF failā, video un/vai skaņas ieraksti, saite uz performances video youtube.com vai vimeo.com.

Konkursa materiāli

Konkursa nolikums, pieteikuma anketa un projekta apraksts pieejami www.lma.lv, kā arī Ārlietu un izstāžu daļā.

Projekta Latvijas puses darba grupa

Kuratore: Elīna Ģibiete /
Koordinatore: Agnese Bloka /