Meklēt
Izvēlne

Lienes Mackus un Artūra Arņa izstāde „Ziemas miegs” LLMC Ofisa galerijā

No 2015. gada 16. marta līdz 14. aprīlim Latvijas Laikmetīgās mākslas centra Ofisa galerijā (Alberta iela 13, 7. stāvs) būs skatāma Lienes Mackus un Artūra Arņa izstāde „Ziemas miegs”. Izmantojot tēlniecības, skaņas un scenogrāfijas valodu, mākslinieki radīs savu stāstu par miegu kā neparastu apziņas stāvokli, kas ļauj pietuvoties nomodā nepieejamām sajūtām. Izstādes atklāšana notiks pirmdien, 16. martā, pulksten 18.30.

Mākslinieki raksturo izstādes ieceri: „Izstādes „Ziemas miegs” darbi ir par nobīdīto realitāti, kas veidojas miega stāvoklī. Miegā pasaule veidojas no dzīvē balstītām detaļām, kuras tiek izmainītas un iegūst citu emocionālu un vizuālu mērogu, kurš parasti nomoda stāvoklī nav sasniedzams. Dziļš un individuāls pieredzējums no vienas puses un vispārcilvēcīgs un kolektīvs no otras puses.”

Liene Mackus (1984) ir beigusi Latvijas Mākslas akadēmijas tēlniecības nodaļu, aktīvi veido izstāžu projektus, animācijas un izrādes bērniem. Nozīmīgākās izstādes: “Patība. Latvijas laikmetīgās mākslas vēsture”, Cēsu Mākslas festivāls, Laikmetīgās mākslas festivāls „Survival Kit”. Kopā ar Aigaru Bikši un Māri Bērziņu darbojusies grupā „Anna Varna”, kas nominēta otrajai Purvīša balvai.

Artūrs Arnis (1981) ir beidzis Latvijas Mākslas akadēmijas scenogrāfijas nodaļu, veido scenogrāfiju izrādēm (Dirty Deal Teatro, Dailes teātris, Liepājas teātris, Krievu Drāmas teātris, Nacionālais teātris), strādā mākslas skolā, Latvijas Kultūras koledžā un Latvijas Mākslas akadēmijā.
LLMC Ofisa galerija un informācijas centrs ir atvērts katru darba dienu no plkst. 12.00 līdz 18.00; izstādes apskatāmas bez maksas. Adrese: Alberta iela 13 (7. stāvs), Rīga, LV-1010.


Vairāk informācijas:
Santa Mičule,
E. santa.micule(abols)lcca.lv">,
T: +371 67039282
M. +371 2635889
www.lcca.lv
facebook.com/LMC.LV
twitter.com/lcca_lv