Meklēt
Izvēlne

LMA Atvērto durvju dienas - Atskats

2010. gada 1. aprīlī plkst. 11.00 LMA II stāva vestibilā sākās pirmās Latvijas Mākslas akadēmijas atvērto durvju dienas, kas pulcēja negaidīti daudz interesentus.

Šajā dienā bija iespējams iepazīties ar visu 14 apakšnozaru prezentācijām, redzēt un dzirdēt, kā notiek mācības Latvijas Mākslas akadēmijā. LMA administrācija iepazīstināja ar uzņemšanas un studiju kārtību akadēmijā, vakara kursu vadītāja izstāstīja būtisko par sagatavošanas kursiem. Pēc prezentācijām apmeklētājiem bija iespēja pirmajiem iepazīties ar studentu darbu izstādi "Mākslas akadēmijas dienas".

Šo pasākumu apmeklēja ap 250 jauniešu no visas Latvijas. Latvijas Mākslas akadēmija izsaka pateicību visiem, kas bija ieradušies, kā arī tiem, kas izplatīja informāciju par šo notikumu.
Atvērto durvju dienas pasākumi turpināsies no 26. līdz 30. aprīlim, kad LMA notiks II semestra skates, kad būs iespēja aplūkot mācību darba rezultātus katedras metodiķa vai pasniedzēja vadībā, uzdodot interesējošos jautājumus un uzklausot komentārus par redzamo. Precīzs ekskursiju grafiks un pieteikšanās tiks izsludināta tuvākajās dienās. Sekojiet līdzi informācijai!!!

P.S. Foto - Zilgma Prēdele