Meklēt
Izvēlne

LMA DIZAINA DIPLOMANDU DIENAS 2011

LMA DIZAINA DIPLOMANDU DIENAS 2011
DIZAINS UN EMOCIJAS
2011. 02.06. - 03.07.
IZSTĀDE. RADOŠĀ DARBNĪCA.
DIPLOMANDU PREZENTĀCIJAS.
LABĀS PRAKSES UN SADARBĪBAS DIENA.
PECHAKUCHA

Latvijas Mākslas akadēmiju šogad absolvē 30 jauni dizaineri, kuri ar dizaina diplomdarbiem pauž savu attieksmi un emocijas. Jau piekto gadu DIZAINA DIPLOMANDU DIENĀS notiks Dizaina nodaļas bakalaura un maģistra diplomdarbu izstāde, radošā darbnīca, studentu prezentācijas, labās prakses un sadarbības diena, kā arī dizaina pedagogu tālākizglītības programmas pirmais izlaidums.
LMA Dizaina Diplomandu dienas 2011 ir iespēja iepazīties un sākt sadarbību jaunajiem Latvijas dizaineriem, radošiem uzņēmējiem un dizaina lietotājiem. Emocionāls dizains mūs var ietekmēt pozitīvi, likt justies labi, gūt iedvesmu, veselību, enerģiju un spēku. Dizains ir kļuvis par daļu no mūsu dzīvesveida un dzīves kvalitātes.

EMOCIJAS ir lipīgas. Ikdienā emociju klātbūtne lielākoties izpaužas neuzkrītoši, veidojot daļu no mēmā savstarpējās saziņas procesa, kas noris ikreiz, kad mēs tiekamies ar dizaina objektiem un konceptiem.
DDD 2011 piedāvā veselīgu emociju apmaiņu un provocē radošu attieksmi mazu un lielu problēmu risināšanā, lai veidotu un pielietotu labu dizainu. Mēs ticam, ka dizains ir ne tikai skaista forma un funkcija lietotājam, bet tas ir arī domāšanas veids, kas sniedz iespēju uzņēmējam atklāt savas mērķauditorijas vajadzības, vēlmes un sapņus. Iekārojams dizains uzlabo Latvijas uzņēmumu konkurētspēju vietējā un starptautiskajā tirgū.

Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļas diplomdarbos pārmaiņas turpinās - dizainers nav vairs tikai jaunu produktu radītājs. Blakus materiālajam dizainam stājas nemateriālais - pakalpojumi, stratēģijas, scenāriji. Palielinās dizainera atbildība, mēs piedalāmies ētiskos, sociālos, ilgtspējīgos un ar identitāti un emocijām saistītos procesos.

NĀC UN PAUD ATTIEKSMI!
Izstāde apskatāma:
Latvijas Mākslas akadēmija
Kalpaka bulvārī 13, Sporta zālē 1. stāvā
02.06.2011. - 3.07.2011.

Izstādes darba laiki:
O., T., P., S., 11:00 - 18:00
C., 11:00 - 19:00
Pārtraukums: 14:30 - 15:00
25.06.2011 - Izstāde slēgta

 

Organizē:
LMA Dizaina nodaļa, LMA Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts dizainā, Banku augstskolas programma Uzņēmumu vadīšana radošajās industrijās.
Kontaktinformācija:
Prof. Holgers Elers
Dizaina nodaļas projektu vadītājs Jānis Gailītis 28846482
www.designlv.lv
www.lma.lv