Meklēt
Izvēlne

LMA Dizaina nodaļas DVD diska atvēršana

Latvijas Mākslas akadēmijas dizaina nodaļas studiju procesa darbu DVD nominēts
prestižajai World Summit Award balvai kategorijā „e-science&tehnology".
2009. gada 8. janvārī plkst 16.00 Latvijas Mākslas akadēmijā tika atvērts un pirmo reizi plašākai auditorijai prezentēts LMA Dizaina nodaļas studiju procesa darbu DVD un19.00 radošajā telpā „Tastyshop" tika atklāta šo darbu izstāde. Disks tapis ar finansiālu Rīgas domes un pavairots ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu. Disku veidojusi LMA Dizaina nodaļa sadarbībā ar filmu studiju Happy Plum′s Trust.

Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļas studenti ik gadu sekmīgi piedalās dažādos dizaina konkursos Latvijā un ārvalstīs. Studentu un viņu pasniedzēju kopdarbs tiek novērtēts ar dažādu pakāpju atzinībām.

Pirmo reizi ir izveidota LMA Dizaina nodaļas studiju procesu darbu digitālā prezentācija latviešu un angļu valodā, kurā iekļauta neliela daļa no darbiem, kas izstrādāti laika posmā no 2006. - 2008. gadam. Filmētais materiāls atklāj studiju dizaina projektus darbībā un mērogā. Trīsdimensiju dizaina priekšmeti iegūst ceturto dimensiju - laiku, un līdz ar to arī kustību, un pilnīgāk atklāj projekta ideju un pielietojumu.

No 2009. gada 8. janvāra līdz 23. janvārim disku iespējams noskatīties un apskatīt tajā iekļautos darbus izstādē radošajā telpā „Tastyshop", kuru izveidojuši LMA dizaina nodaļas absolventi.

Diska atvēršana 8. janvārī plkst. 16.00, LMA telpās, Kalpaka bulvārī 13.
Izstādes atvēršana radošajā telpā „Tastyshop", 8. janvārī plkst. 19.00, Martas ielā 1.

Kontaktpersona: Aija Freimane, LMA dizaina projektu vadītāja
Tel: 22303221
E-pasts:
www.designlv.lv