Meklēt
Izvēlne

LMA izsludina akadēmiskā personāla - ārvalstu pasniedzēja vakanci , ESF projekta Nr.8.2.2.0/18/A/015 ietvaros, līdz 29.martam


Amata konkurss
Latvijas Mākslas akadēmija izsludina akadēmiskā personāla - ārvalstu pasniedzēja vakanci 
Latvijas Mākslas akadēmija, reģistrācijas Nr. 90000029965, izstrādājot un īstenojot Projektu Nr.8.2.2.0/18/A/015 "Stiprināt augstākās izglītības institūciju akadēmisko personālu stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Mākslas akadēmijā" atklātā projektu atlases kārtas ietvaros un atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 25 (Rīgā 2018. gada 9. janvārī), izsludina atklātu akadēmiskā personāla – ārvalstu pasniedzēja atlasi.
Pieteikšanās termiņš ir līdz 2019. gada 29. martam
Pieteikuma vēstuli un CV (Europass formā) sūtīt uz e-pasta adresi vai pa pastu, adrese: O. Kalpaka bulvāris 13, Rīga, ar norādi "Atklātai doktorantu un ārvalstu akadēmiskā personāla atlasei".
Ārvalstu pasniedzējiem, kuri pieteiksies darbības īstenošanai, ir noteiktas sekojošas prasmju, pieredzes un kvalifikācijas prasības:

 1.  Doktora grāds atbilstošā mākslas (dizaina, mākslas vēstures un teorijas, kuratorālās prakses) jomā vai atbilstošā pētniecības jomā vai doktora grādam atbilstoši sasniegumi atbilstošā mākslas (dizaina) jomā;
 2.  Akadēmiskā darba pieredze akreditētā augstākās izglītības institūcijā Eiropas augstākās izglītības telpā ārpus Latvijas;
 3.  Nozīmīga starptautiskā profesionālā vai mākslinieciskā pieredze attiecīgā mākslas (dizaina, mākslas vēstures un teorijas, kuratorālās prakses) jomā;
 4.  Pamatīgas komandas darba un projektu vadības prasmes;
 5. Spēcīgas rakstu un mutiskās komunikācijas spējas angļu valodā;
 6.  Orientēšanās plašā mākslas un dizaina prakses un pētniecības metožu klāstā;
 7.  Attiecīgais studiju un pētījumu lauks (akadēmiskās darbības jomas programmu līmenī) – doktora studiju programmā Māksla (mākslas vēsture un teorijā, kā arī paredzamie mākslinieciskie pētījumi), maģistra studiju programmā Mākslas (vizuālā māksla, dizains un audio vizuālā mēdiju māksla) un bakalaura studiju programmā Mākslās (vizuālā māksla, dizains un audio vizuālā mēdiju māksla).

Ka arī pretendenti tiek un tiks aicināti iesniegt apliecinājumu par līdzdalību Plāna un projekta īstenošanā un CV Europass formātā.
Pamatojoties uz Fizisko personas datu aizsardzības likuma 8. panta pirmo daļu, Latvijas Mākslas akadēmija informē, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi un iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Mākslas akadēmija.

 • Pielikums 1: Apliecinājums par līdzdalību Plāna un Projekta īstenošanā.
  Pielikums

  Informācija sagatavota: 26/02/2019