Meklēt
Izvēlne

LMA Studējošo pašpārvalde piedalās kaķu mājiņu izveidē

Pateicoties organizācijas-kustības "Es esmu kaķis", bezpeļņas organizācijas "Cat Care Community" iniciatīvai un iedzīvotāju saziedotajiem līdzekļiem, Imantā uzstādīta pirmā kaķu mājiņa, kuras vizuālajā noformējumā palīdzīgu roku sniedza Latvijas Mākslas akadēmijas Studējošo pašpārvalde. Otra mājiņa, kas šobrīd atrodas būvēšanas procesā, tiks izvietota Ķengaragā. 

Kustības vadītāja Laura Ošiņa stāstīja, ka sākotnēji iedzīvotāji tika uzrunāti ar sociālo mediju starpniecību, lūdzot ziedot finansējumu kaķu mājiņu izveidei. Vienlaikus arī tika meklēti meistari, kas šīs mājiņas izveidotu. Sākotnēji tika apsvērta doma par lētākiem risinājumiem, tomēr mājas no putuplasta, kartona vai plēves būtu vien īslaicīgs risinājums. Vienas vienkāršas 4 kaķu mājiņas izmaksas bez transporta un uzstādīšanas ir vidēji no 45 līdz 50 eiro. Mājiņas izmēri ir aptuveni 100 x 70 cm ar piebūvi ieejai un pārtikas novietošanai, lai kopskats būtu kārtīgs un lai nemētātos barošanas trauki.

Brīvprātīgie dzīvnieku mīļi cer arī uz turpmāku cilvēku atsaucību un ziedojumiem, lai pirms ziemas iestāšanās varētu paspēt izveidot vēl pāris nosiltinātas kaķu mājas citos Rīgas rajonos. Pēc ziedošanas kampaņas noslēgšanās iedzīvotāji tiks aicināti sazināties ar būvnieku, lai izveidotu kaķu mājiņas par savu māju namu pārvaldes vai pašu savāktajiem līdzekļiem. Turklāt gadu mijai un dāvināšanas laikam tuvojoties, organizācijas kustība „Es esmu kaķis” un bezpeļņas organizācija „Cat Care Community” lūdz arī uzņēmumus ziedot un izveidot mājiņas ar savas firmas simboliku.


Konts ziedojumiem:
Cat Care Community biedrība
Reģ.Nr. 40008240732
Ziedojuma konts: LV51HABA0551040459254
Mērķis: kaķu mājiņām
Paypal: catcare.community(abols)gmail.com">