Meklēt
Izvēlne

LMA MAĢISTRANTI AICINĀTI PIETEIKTIES KONKURSAM PAR IESPĒJU EKSPONĒT DARBUS "MAGALLERY" TELPĀS, LĪDZ 1/11/20

LMA maģistrantūra aicina maģistrantus pieteikties konkursam par iespēju eksponēt savu radošo darbu Mākslas akadēmijas MAGALLERY telpās nr. 22 un 13. no šī gada 13. novembra līdz 2021. gada 13. janvārim.

MAGALLERY ir Latvijas Mākslas akadēmijas maģistrantūras ilgtermiņa iecere, kuras pamatmērķis ir sniegt iespēju maģistra programmas studentiem uz noteiktu laiku izstādīt mākslas darbu akadēmijas 22. un 13. telpā. Pēc katras izstādes noslēguma, tiks izsludināta jauna pieteikšanās ar jau citiem nosacījumiem. Tādēļ neatliec un piesakies jau šodien!

Tā ir iespēja eksponēt darbus, kas glabājas darbnīcā, akadēmijas telpās vai dzīvoklī zem gultas un gaida īsto dienu. Tā ir iespēja pandēmijas vai citu iemeslu dēļ nenotikušo izstāžu darbiem nonākt nelielā uzmanības centrā.

Kas Tev ir jādara?

  1. Esi viens no MA programmas nodaļu studentiem;
  2. Radi darbu, individuāli vai, sadarbojoties ar kādu citu, kura mākslinieciskajai, tehniskajai un konceptuālajai iecerei tici līdz sirds dziļumiem un uzskati to par savu līdz šim spilgtāko individuālā rokraksta reprezentējošu mākslas darbu. Tas drīkst būt gan video darbs, gan neliels 3D objekts, gan 2D radošs darbs;
  3. No 26. oktobra līdz 1. novembrim (ieskaitot) aizpildi konkursa pieteikuma anketu elektroniski (saite pieejama zemāk) un, iespējams, 4. novembrī sagaidīsi apstiprinājuma e-pastu vai zvanu. Vairāk par konkursa noteikumiem lasi zemāk pievienotajā failā (tas neaizņems vairāk par 5 min).

Pirmās ekspozīcijas darbi būs apskatāmi no 2020. gada 13. novembra līdz 2021. gada 13. janvārim.

Darbu attēlus lūgums iesūtīt e-pastā . Jautājumu gadījumā raksti uz vai arī zvani darba dienās no 10:00 līdz 17:00 uz numuru +371 26137572

Pieteikuma anketa šeit: LINKS 

Pievienotie faili: