Meklēt
Izvēlne

Mākslas akadēmijā notiks "Demola Latvia" prezentācija

Līdz 2014. gada 16. martam inovāciju platforma „Demola Latvia” izsludina pieteikšanos augstskolu studentiem pavasara inovāciju semestrim, kura laikā dalībniekiem būs iespēja iegūt inovāciju projektu pieredzi, kā arī iespēju strādāt ar reāliem biznesa projektiem. Lai iepazīstinātu Latvijas Mākslas akadēmijas studentus un pedagogus ar „Demola Latvia”, 2014. gada 14. martā plkst. 13.45 LMA 3. stāva vestibilā notiks projekta prezentācija.

Pavasara semestrī, kas ilgs no 25. marta līdz 30. jūnijam, studentu komandas strādās ar 8 dažādiem projektiem, ko „Demolai” piedāvājuši gan atpazīstami Latvijas ražošanas un IT uzņēmumi, gan entuziastiski start-up, gan valsts organizācijas. Projektos aicināti pieteikties jebkura līmeņa biznesa un vadības, IT, mākslas, komunikācijas, inženierzinātņu un citu virzienu studenti. Semestra laikā komandām ir plānots gan individuāls un komandas darbs (vidēji 2-3 stundas nedēļā), gan kopīgi semināri un ideju aizstāvēšana.

Pieteikšanās darbam „Demola Latvia” pavasara projektos ir atvērta līdz 16. martam, reģistrējoties latvia.demola.net/project.

„Demola Network” ir starptautiska augstākās izglītības iestāžu, studentu un uzņēmēju sadarbības platforma, kas veicina studentu radošu spēju attīstību un inovāciju lomu tautsaimniecībā kopumā. Strādājot ar „Demola”  projektiem, studenti iegūst unikālu praktisku pieredzi, iemaņas un biznesa kontaktus, kā arī iespēju pēc projekta beigām komercializēt izstrādātās idejas. Savukārt, uzņēmēju ieguvums ir iespēja iegūt jaunus, radošus risinājumus, kā arī izpētes un attīstības darba veicināšanu.

Sīkāka informācija par „Demola Latvia”: www.demola.lv, www.facebook.com/Demola.Latvia vai rakstot uz demola(abols)demola.lv">.