Meklēt
Izvēlne

Mākslas akadēmija piedalās valsts pārvaldes Atvērto durvju dienā

2012. gada 28. septembrī visā Latvijā notiks valsts pārvaldes institūciju Atvērto durvju diena. Mākslas akadēmijā plkst. 12.00 visiem interesentiem būs iespēja piedalīties ekskursijā, iepazīstot Mākslas akadēmijas ēku un Vroclavas Mākslas un dizaina augstskolas pedagogu un studentu izstādi „Vroclava – Rīga”. 

Ekskursijas vadītāju lomās iejutīsies Grafikas katedras vadītājs prof. Guntars Sietiņš (ekskursija pa izstādi „Vroclava – Rīga”) un Mākslas zinātnes nodaļas vadītāja asoc. prof. Silvija Grosa (ekskursija pa ēku).

Dalība ekskursijā ir ar iepriekšēju pieteikšanos – par savu interesi līdz š.g. 26. septembra plkst. 15.00 rakstiet uz e-pastu egita.kurpniece(abols)lma.lv">. Labāk pasteigties, jo vietu skaits ir ierobežots.

Izstāde „Vroclava – Rīga”, kas skatāma Mākslas akadēmijas aulā, apmeklētājus gaidīs visas dienas garumā, no plkst. 11.00 līdz 18.00. 

Atvērto durvju dienā 28. septembrī vairāk nekā simts valsts pārvaldes iestādes piedāvās bagātīgu pasākumu programmu. Institūcijas ir parūpējušās, lai visiem klātesošajiem būtu iespēja piedalīties aizraujošās ekskursijās, konkursos, prezentācijās, diskusijās, tikšanās ar amatpersonām un valsts pārvaldē strādājošajiem. Ņemiet vērā, ka uz lielu daļu pasākumu nepieciešams iepriekš pieteikties. Ar plašo piedāvājumu visos sīkumos var iepazīties mājas lapā www.atvertodurvjudiena.lv

Līdzās Mākslas akadēmijai Atvērto durvju dienā piedalās arī virkne citu kultūras organizāciju – Latvijas Nacionālā bibliotēka, Latvijas Nacionālais vēstures muzejs, Latvijas Neredzīgo bibliotēka, Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija, Kultūras informācijas sistēmas, Latvijas Nacionālais arhīvs u.c.

Izmantojiet iespēju un iepazīstiet valsts pārvaldi no cita skatu punkta!