Meklēt
Izvēlne

Mākslas akadēmijas studenti aicināti iesniegt darbus konkursam "SEB stipendija glezniecībā"

Piedalies Latvijas Mākslas akadēmijas un SEB bankas izsludinātajā konkursā visiem Latvijas Mākslas akadēmijas studentiem „SEB stipendija glezniecībā”! Konkursa uzvarētājs balvā saņems 1200 Ls un radošo darbnīcu kādā no Eiropas Savienības pilsētām. Konkursa dalībnieki žūrijas vērtējumam aicināti iesniegt vienu līdz divas gleznas. Darbu pieņemšana: 2013. gada 26. aprīlī no plkst. 11.00 – 15.00 LMA 1. stāva izstāžu zālē. „SEB stipendijas glezniecībā” izstāde Mākslas akadēmijas aulā būs apskatāma no 2013. gada 10. maija līdz 30. maijam.

Atsaucoties uz studentu lūgumu, LMA Ārlietu un izstāžu daļa piedāvā studentiem iespēju 26. aprīlī konkursam iesniegt pieteikuma anketu un darba fotogrāfiju. Tie studenti, kuri būs iesnieguši fotogrāfiju, ir aicināti pieteikto gleznu (vai gleznas) nogādāt LMA aulā 3. maijā no plkst. 10.00 līdz 12.00. Lūdzam ievērot iesniegšanas laikus, jo pēc plkst. 12.00 iesniegto darbu pieteikumi tiks anulēti.

Pieteikuma anketas un konkursa nolikums pieejami Mākslas akadēmijas Ārlietu un izstāžu daļā (7. telpa). Tos iespējams lejupielādēt arī šeit: