Meklēt
Izvēlne

Mākslas akadēmijas studentu izstāde "Rīga - Ventspils"

Izstādē „Rīga – Ventspils”, kas ir aplūkojama teātra namā „Jūras vārti” (Ventspilī) no 2012. gada 3. aprīļa līdz 30. aprīlim, skatāmo darbu autori ir Latvijas Mākslas akadēmijas glezniecības apakšnozares 3. kursa studenti. 

Izstādes ekspozīcija veidota no liela formāta kompozīcijām, kas tapušas pēdējo divu gadu laikā. Vairāki no apskatāmajiem darbiem radīti pavisam nesen speciāli izstādei „Rīga – Ventspils”.

Izstādes dalībnieki piedāvā savu interpretāciju par atšķirīgo līdzīgajā un līdzīgo atšķirīgajā. „Lai arī mācāmies visi kopā un ikdienā bieži uzturamies līdzīgā vidē, darbos atklājas katra personīgais pasaules vērojums, individuālā uztvere un atšķirīgās intereses glezniecībā.”

Izstādē aplūkojamos darbus vieno tieši fakts, ka to autori ir laikabiedri un līdzgaitnieki, kuriem ir savs noteikts un salīdzinoši līdzīgs skatījums uz mākslas vides procesiem.

Izstādē „Rīga – Ventspils” piedalās Laimdota Steķe, Māra Brīvere, Krista Dzudzilo, Madara Neikena, Elza Sīle, Dagne Ventiņa, Laima Steika, Gundega Kaņepāja, Dārta Leiškalne, Zane Tuča, Edgars Soprāns un Artūrs Bunts.
   
Teātra nams “Jūras vārti”
Karlīnes 40, Ventspils
Mājas lapa: www.jurasvarti.lv