Meklēt
Izvēlne

Mākslas akadēmijas tēlniecības studenti piedalās starptautiskā izstādē Tartu

No 2013. gada 20. novembra līdz 7. decembrim galerijā „Noorus” (Tartu, Igaunijā) aplūkojama starptautiska tēlniecības studentu izstāde „Öö ja päev” (latviski – „Nakts un diena”). Izstādē piedalās mākslas augstskolu studenti no Igaunijas, Latvijas, Somijas un Spānijas.

Latvijas Mākslas akadēmiju izstādē pārstāv Tēlniecības apakšnozares studenti Kristaps Andersons, Gundega Evelone, Ernests Šteinboks, Mārtiņš Rozenfelds (šobrīd studē Helsinku Mākslas akadēmijas maģistra programmā), Anna Rasmus, Jānis Noviks, Ansis Dobičins un Zane Elerte. Ekspozīcija galerijā „Noorus” saturiski sasaucas ar Tartu Mākslas namā paralēli notiekošo jauno mākslinieku izstādi „Escape Landscape”, kurā no Latvijas piedalās Armands Zelčs, Indriķis Ģelzis un Mārtiņš Rozenfelds.

Galerija „Noorus” darbojas 2009. gadā atvērtās Tartu Mākslas koledžas paspārnē. Tās mērķis ir izstādīt un plašākai vietējai un starptautiskai auditorijai prezentēt koledžas studentu un nodaļu darbus un projektus. Galerijā regulāri notiek arī Tartu Mākslas koledžas partneraugstskolu izstādes, dažādas radošās darbnīcas un semināri. „Noorus” ir lielākā izstāžu telpa Tartu, un vidēji katru mēnesi galerijā tiek atklāta jauna izstāde.

Izstādi rīko Tartu Mākslas koledžas Tēlniecības nodaļa. Kuratore: 4. kursa studente Mari Hiiemäe.

Darba laiks:
Otrdien – sestdien: 11.00 – 18.00
Svētdien, pirmdien: slēgts

Galerija „Noorus”
Riia 11, Tartu
www.artcol.ee/galerii-noorus