Meklēt
Izvēlne

Mākslas medības Kalnciema kvartālā 2016

Latvijas Mākslas akadēmija sadarbībā ar Kalnciema kvartālu aicina māksliniekus - gan studentus, gan absolventus un pasniedzējus - piedalīties ikgadējā mākslas darbu izstādē-pārdošanā MĀKSLAS MEDĪBAS, kas notiek jau sesto gadu, piedāvājot Kalnciema kvartāla apmeklētājiem iegādāties mākslas darbus no 2016. gada 23. marta līdz 23. aprīlim.

Aicinām darbus iesniegt 21. martā no plkst. 10.30 līdz plkst. 13.45 LMA 1. stāva gaitenī (pie pingponga galda) un no plkst. 15.00 līdz 21.00 Kalnciema kvartālā. Tālrunis informācijai: 25466573.

Iesniegtajiem darbiem jābūt anotētiem (autors, nosaukums, tehnika, izmērs). Izmēru ierobežojums - lai var transportēt ar vieglo auto. Gleznas lūdzam sagatavot kāršanai, grafikas - vēlams plēvītē. Tēlniecības, metāla, stikla un keramikas darbus lūdzam iesaiņot transportēšanai (ja darbi tiks iesniegti LMA). Mazus smalkus mākslas darbiņus, rotas u.c. lūdzam noformēt tā, lai tos var apskatīt tuvumā, bet nevar nozagt, kā arī padomāt par eksponēšanu! Priecāsimies par pavasara atribūtiku - apgleznotām lietiņām, kartiņām un citiem mākslnieku veidotiem darbiem. Nepieņemsim nepabeigtus, nobružātus un nenožuvušus un visādi citādi nekvalitatīvus darbus, kā arī darbus uz kartoniem. Kalnciema kvartāla uzcenojums Jūsu darbam būs 30%.

Darbus, kuri netiks nopirkti, aicinām saņemt  25. aprīlī  no 15.00 līdz 21.00 Kalnciema kavrtālā.