Meklēt
Izvēlne

Maskas un mode "Citā vidē"

Festivāla „Cita vide / Mehāniskā pļava” (Ogrē) laikā no 2013. gada 23. līdz 25. augustam būs dažādas aktivitātes saistītas ar maskām (tērpiem, kostīmiem) – Latvijas Mākslas akadēmijas studentu modes skate, CITA’s maskas darbnīca un Modes Bode. Festivāla apmeklētāji tiek mudināti ierasties maskās un piedalīties masku konkursā, iegūstot mehanizētu blavu – „oldskūlu veļļuku”.

Modes skati veido un tajā ar savām tērpu kolekcijām piedalās Latvijas Mākslas akadēmijas studenti: Anete Krišjanova, Evija Berga, Laima Ūdre, Liene Bite un Santa Matule. Uz mazās „Mākslinieku skatuves” netradicionāli tērpi un maskas tiks demonstrēti atbrīvotā un par kolekcijas ideju stāstošā gaisotnē 23. augusta vakarā, iedvesmojot katru „Citas vides” apmeklētāju īstenot savu ideju CITA’s maskas darbnīcā.

Par modeļiem skatei aicināti pieteikties puikas, kuri gribētu nodemonstrēt neparastus tērpus un iegūt brīvbiļeti uz visu festivālu. Jāpiesakās līdz 19. augustam sūtot savu pilna auguma foto, info par savu izmēru, garumu uz info(abols)citavide.lv"> ar noradi – modes skatei.

Modes Bodē 24. augustā pa dienu par ziedojumiem savā īpašumā būs iegūstamas dažādas modes mantas, sākot ar vintage lietiņām un beidzot ar jauno dizaineru darbiem.

www.citavide.lv