Meklēt
Izvēlne

Mazo izstāžu ciklā "Mana telpa" Elzas Sīles personālizstāde "Dabīgs cilvēks. Labiekārtota telpa"

Elzas Sīles personālizstāde "Dabīgs cilvēks. Labiekārtota telpa" mazo izstāžu cikla „Mana telpa“ ietvaros ir apskatāma no 2012. gada 26. marta līdz 30. martam.

„Darbi veidoti lietojot asociatīvus raksturojumus un to sinonīmus, kas izriet no konkrētas individuālās pieredzes. Tie ir darba slāņi - materiāli, kas pārklāj viens otru, saglabājot patstāvību, taču modelējot arī iespējamu nozīmju kombināciju,“ par izstādi stāsta pati māksliniece. „Institucionāla darbība un forma, sintētiska labklājība-estētika, primitīvs saturs.”

Izstāžu ciklā „Mana telpa” jau notikusi topošās gleznotājas Madaras Neikenas izstāde „t-elpa”, Patrika Zvaigznes izstāde „s007m”, Dārtas Šķēles instalācija „Ceļš”, Laimas Steikas izstāde „Kaimiņi”, Dagnes Ventiņas izstāde „Mirklis”, Kristas Dzudzilo izstāde „Privātā”, Zanes Tučas instalācija „Izstādes ideja” un Dārtas Leiškalnes izstāde „Tīri”, kurām sekos citu kursabiedru ekspozīcijas visa pavasara cēliena garumā.

Izstāžu cikls savā ziņā ir arī Glezniecības apakšnozares un Vizuālās mākslas un kultūras vēstures un teorijas apakšnozares sadarbības projekts, jo katru topošā mākslinieka izstādi ar recenziju papildinās kāds no jaunajiem mākslas zinātniekiem. Šobrīd jau ir tapušas vairākas recenzijas par nesen aizvadītajām studentu izstādēm.

Ar jau notikušajām un vēl gaidāmajām izstāžu cikla „Mana telpa” izstādēm un to recenzijām var iepazīties šeit (klikšķināt te).


Norises vieta:
Latvijas Mākslas akadēmijas 2. stāva foajē
Kalpaka bulvāris 13, Rīga

Darba laiki:
P, O, T, Pk – 11:00 – 18:00
C – 11:00 – 19:00

Ieeja bez maksas